ГоловнаПсихологіяЯкщо Ви будете святкувати Новий рік на самоті, зможете залишитись собою на...

Прийнято вважати, що святкову новорічну ніч потрібно проводити у великій, галасливій компанії. Але в житті бувають ситуації, коли на Новий рік Ви залишили на самоті. Психологи вважають, що це зовсім не привід для занепаду духу. Адже є й позитивні моменти у такому форматі святкування.

  1. У Вас «не болить голова» з пошуком подарунків для друзів. Але подарунок для себе, потрібно зробити обов’язково. Побалуйте себе – придбайте щось таке, про що Ви мріяли, але з якоїсь причин не робили цього.
  2. У Вас не буде ніяких проблем з пошуком вбрання

Ви можете зробити «піжамний новий рік». Вдягніть не себе щось зручне та комфортне. Хоча б і піжаму. Це рік Жовтої Свині, тож можна надягнути м’якеньку жовту піжаму. Ніяких зачісок, підборів і блискучих суконь та аксесуарів – комфорт і затишок так, як подобається саме Вам.

  1. Не потрібно рахуватись з чиїмось планами

Ніхто Вам не буде вказувати що потрібно робити, приймати участь у розвагах. Які, можливо, Вам не цікаві. Не потрібно відбувати «візити ввічливості». Куди Вам хочеться, туди і підете. І коли саме Вам захочеться.

  1. Якщо є бажання, Ви можете завести нові знайомства. Але ніхто Вас не буде знайомити, лише Ви самі вирішуєте знайомитись чи ні.
  2. Якщо Всесвіт буде схильним до Вас, можлива зустріч з Вашою другою половинкою, якщо Ви будете виходити з Вашої оселі.

Головне пам’ятайте, новорічна ніч може бути прекрасною, навіть, якщо Ви її зустрічаєте на самоті.

Ви не можете копіювати текст