ГоловнаПсихологіяЯкщо Ви будете святкувати Новий рік на самоті, зможете залишитись собою на...

Якщо Ви будете святкувати Новий рік на самоті, зможете залишитись собою на всі 100

Прийнято вважати, що святкову новорічну ніч потрібно проводити у великій, галасливій компанії. Але в житті бувають ситуації, коли на Новий рік Ви залишили на самоті. Психологи вважають, що це зовсім не привід для занепаду духу. Адже є й позитивні моменти у такому форматі святкування.

  1. У Вас «не болить голова» з пошуком подарунків для друзів. Але подарунок для себе, потрібно зробити обов’язково. Побалуйте себе – придбайте щось таке, про що Ви мріяли, але з якоїсь причин не робили цього.
  2. У Вас не буде ніяких проблем з пошуком вбрання

Ви можете зробити «піжамний новий рік». Вдягніть не себе щось зручне та комфортне. Хоча б і піжаму. Це рік Жовтої Свині, тож можна надягнути м’якеньку жовту піжаму. Ніяких зачісок, підборів і блискучих суконь та аксесуарів – комфорт і затишок так, як подобається саме Вам.

  1. Не потрібно рахуватись з чиїмось планами

Ніхто Вам не буде вказувати що потрібно робити, приймати участь у розвагах. Які, можливо, Вам не цікаві. Не потрібно відбувати «візити ввічливості». Куди Вам хочеться, туди і підете. І коли саме Вам захочеться.

  1. Якщо є бажання, Ви можете завести нові знайомства. Але ніхто Вас не буде знайомити, лише Ви самі вирішуєте знайомитись чи ні.
  2. Якщо Всесвіт буде схильним до Вас, можлива зустріч з Вашою другою половинкою, якщо Ви будете виходити з Вашої оселі.

Головне пам’ятайте, новорічна ніч може бути прекрасною, навіть, якщо Ви її зустрічаєте на самоті.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст