ГоловнаПсихологіяЯк підвищити самооцінку донечки порекомендували психологи

Як підвищити самооцінку донечки порекомендували психологи

У підростаючих дітей, які пізнають світ, разом з новою інформацією, з’являються і певні проблеми. Тому дуже важливо підтримати дитину на складному шляху пізнання. Як підвищити самооцінку донечки, порекомендували психологи. П’ять простих способів спілкування з рідною дівчинкою, допоможуть надати підтримку рідній дитині

Похвала

Як дорослі, так і діти, не можуть бути ідеальними у всьому. Батькам не треба сприймати досягнення у навчанні, як те, що саме відбувається. Адже дитина докладає багато зусиль, щоб отримати результат. Тому похвала дуже важлива, вона показує, що Ви цінуєте роботу своєї дитини.

Підтримка

Донька повинна бачити в батьках союзника. Якщо виникає проблема, дитина повинна вірити, що поряд людина, яка спочатку все-таки розбереться, хто винен у шкільній проблемі, а потім вже буде лаяти.

Розмови про страхи

Батьки повинні насторожитися, якщо донька стала нервовою, можливо, її щось турбує. Не можна легковажити, тому що навіть невеликий страх, для дитини перетворюється в стрес. Потрібно сказати донці, що нічого страшного не станеться, якщо вона не принесе найвищу оцінку за контрольну. Чи немає нічого страшного, якщо дівчинка не отримає головну роль у спектаклі.

Мотивація

Важливо навчити доньку  не здаватися, а слід намагатися знову і знову. Допомагайте конкретними порадами. Ажіо, щоб дитина «не циклилася», можна відволіктися на якийсь час, а потім повернутися до заняття. Якщо батьки на власному прикладі будуть демонструвати наполегливість і бажання рухатися, незважаючи ні на що, дитина краще це зрозуміє і відчуєте душею.

Робити вибір

Треба дозволяти вибирати. Висока самооцінка – це впевненість у своїх силах, думках, установках. Треба давати донці більше свободи, щоб вона могла проявляти себе. Спілкуючись з дитиною, можна радитися, обговорювати різні питання. Наприклад, в чому вона піде в школу, яку страву приготувати, який подарунок вибрати для тата до дня народження тощо.

Головна порода психологів, спілкуватися з донькою і не для «галочки», а по-справжньому цікавитися всіма перепитіями її життя.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст