ГоловнаПсихологіяІгри для дітей навчають малюків важливим речам

Розвиток дитини відбувається через ігри. Психологи вказують, що ігри навчають малюків важливим речам, які допоможуть їм готуватися до дорослого життя. Поради психологів допоможуть краще розуміти своїх дітей в їх розвагах. Тим більше, що ігри, які можуть здаватися бездумними, мають велике значення для пізнання світу. Дитячі ігри – це місток у доросле життя. Тому не заважаємо нашим дітям на прогулянках будувати, руйнувати, літати, кружляти і кидати камінці у калюжі.

Ігри для дітей: фантазії

Ігри для дітей навчають малюків важливим речам
Фантазії – важлива складова розвитку дитини

Дитячі фантазії у дорослому житті трансформуються у здатність вірити і надихатися, бути творчими людьми. Психологи вважають, що віра у дорослому віці – це означає передбачати невідоме, яке може відбутися, що у світі існують речі, які варто пізнавати. А надихатися – це означає мати цінне джерело для починань. Ці здібності, на думку психологів, часто рухали тими, хто робив найнеймовірніші і зухвалі відкриття, перевертаючи наше уявлення про навколишній світ.

Ігри для дітей: конструювання

Ігри для дітей навчають малюків важливим речам
Під час створення і руйнування, діти вчаться в майбутньому взаємодіяти у суспільстві

Спостерігаючи за дітьми, Ви постійно бачите, з якою легкістю і завзяттям вони будують щось з гілок чи камнінців або з будь чого, що попадеться під руку. А потім, не вагаючись, руйнують своє творіння і знову поринають у творчий процес будівництва.

Створювати і руйнувати – це вчитися будувати стосунки і прощатися, знаходити нову роботу і покидати звичне місце, шукати нове коло спілкування і розривати старі зв’язки. Саме такі навички, на думку психологів, поступово з’являються у дітей під час таких, здавалося б, зовсім бездумних ігор.

Ігри для дітей: залучення

Ігри для дітей навчають малюків важливим речам
Діти вміють отримувати задоволення від гри

Діти вміють отримувати задоволення від гри. Особливо це добре знають діти, чиї батьки активно приймають участь у таких іграх. Саме завдяки участі батьків, спільним іграм, діти швидко навчаються отримувати задоволення від процесу і згодом здатні зайняти себе самостійно.

Відчувати інтерес до життя і до себе, бути залученим у процеси – ось чому навчають ігри.

Головне, не заважати дітям кидати камінці в калюжі і ганяти голубів – саме так вони вчаться.

Ігри для дітей на майданчику разом з батьками та друзями.

Приклади розвиваючих ігор, в які можна грати у різному погоду разом з малюком.

Ви не можете копіювати текст