ГоловнаПсихологіяЕмпат жінка та складнощі у пошуку партнера через її унікальність

Емпати – надзвичайно чутливі люди. Емпати жінки – це чудові люди, проте, через своє душевне ставлення до оточуючих, у них часто виникають складнощі у пошуку партнера через їх унікальність. Вони мають тонкий і складний внутрішній світ. Не всі чоловіки можуть впоратися з емпатом-жінкою з певних причин

  1. Емпат жінка не може бути задоволена лише фізичною близькістю. Адже для них дуже важливо спорідненість душ, розуміння їх емоційних потреб.
  2. Їх неможливо втримати. Жінки-емпати являються одними з найбільш волелюбних душ, і їх свобода для них найцінніша за все.
  3. Жінка-емпат чітко знає, чого вона хоче – як від життя, так і від коханої людини. І вона очікує, що її партнер буде виконувати ці бажання.
  4. Жінки, яким властива емпатія, дуже допитливі, люблять пізнавати нове. Не всі чоловіки можуть витримати поряд більш ерудовану жінку і її вічне бажання дізнатися більше. А жінка-емпат просто хоче чітко розуміти, що відбувається і чому.
  5. Емпат жінка не буде витрачати час і сили на виховання і «лілеяння» чоловічого его. Не варто від них очікувати нічого, крім істини.
  6. Такі жінки не бувають легковажними, особливо коли мова йде про емоції. Коли вони мають з кимось зв’язок, то вони висловлюють всі свої емоції. Не всім комфортно бути в таких стосунках.
  7. Жінки-емпати  не люблять випадкові знайомства або швидкоплинні відносини. В сучасному світі не так просто знайти людину, яка не боїться зобов’язань.
  8. Емпат-жінка воліє мати справу з тим, кому вона може довіряти наосліп. Їй подобається оточувати себе людьми, на яких вона можуть покластися.
  9. Вони прекрасно відрізняють хороше від поганого, але зрозуміти їх самих не так легко.
  10. Жінка-емпат любить все, що у неї є, і для деяких людей це стає занадто важко.

Ви не можете копіювати текст