ГоловнаПсихологіяЕмоції відповідають за болі, які вони провокують в певних частинах тіла

Емоції відповідають за болі, які вони провокують в певних частинах тіла

Багато фахівців вирізняють болі, які пов’язані з емоціями. Адже часто саме наші емоції відповідають за болі, які вони провокують в певних частинах тіла. Якщо знати причину болі, можна пробувати її позбутися, завдяки зміні своєї поведінки.

Емоції відповідають за болі, які вони провокують: головний біль і біль у шиї

Якщо у Вас болить голова, то це може бути ознакою великої кількості стресів, які Ви переживаєте. Якщо біль посилюється, то це вказує на довготривалий негатив, який Ви щоденно переживаєте. Приділіть час, щоб добре відпочити і позбутися від стресу.

Біль у шиї вказує, що Ви дуже складно прощаєте своїх близьких або себе. Щоб позбутися цього неприємного відчуття, потрібно бути більш поблажливим до себе і до оточуючих.

Емоції відповідають за болі, які можуть виникати у плечах

Біль у плечах говорить про те, що у Вас занадто велике емоційне навантаження. Це схоже ніби Вас примусили самостійно везти важкого воза. Тому для Вас важливо зняти цей емоційний вантаж, не дозволяйте собі постійно хвилюватися. Також, для Вас важливо навчитися просити про допомогу, щоб не виснажуватись.

Емоції, які відповідають за болі у верхній і нижній частині спини

Якщо Ви відчуваєте біль у верхній частині спини, це знак про нестачу емоційної підтримки. Кожна людина потребує розуміння і підтримки, душевного тепла і любові. Якщо Вам цього не вистачає, тому прийшов час більше спілкуватися, заводити нові знайомства.

Коли Ви відчуваєте біль у нижній частині спини або ж у попереку, то Вас хвилюють матеріальні проблеми. Значить настав части просити підвищення на роботі або чітко планувати свої витрати.

Емоції, які відповідають за болі у ліктях і руках

Біль у ліктях може вказувати на Вашу протидію певним життєвим змінам. Вам потрібно знайти порозуміння і прийти до компромісу з собою. Тільки після цього Ви зможете позбутися болю у ліктях.

Руки можуть боліти, якщо Ви не можете спілкуватися з людьми стільки, скільки Вам потрібно. Щоб виправити ситуацію, Вам треба заводити нових друзів, приділяти увагу колегам і просто старатися розширити коло спілкування.

Емоції відповідають за болі, які вони провокують у стегнах і в колінах

Біль в стегнах і в області всього тазу говорить про те, що Ви не любите рухатися. Або просто боїтеся цього. Ви противитеся не тільки будь-яким фізичним навантаженням, а й звичайного плину часу. Тобто Вам важко пережити зміни у своєму житті, і Ви стаєте занадто обережними при прийнятті рішення.

Коліна болять тому, що Ви занадто егоїстичні і думаєте тільки про свої проблеми. Якщо Ви хочете позбутися болю в колінах, треба змінити поведінку і стати добрішими до оточуючих, почніть допомагати людям. І пам’ятайте, що ви теж смертні і можете потребувати підтримки і допомоги.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст