ГоловнаПсихологіяЕмоції та почуття, що руйнують здоров’я і удачу

Будь-які емоції і почуття впливають на людину, в позитивному випадку – підсилюють її, а в негативному – руйнують здоров’я і удачу. Тому важливо уникати негативного впливу і боротися з темними проявами своєї натури.

Емоції та почуття, що руйнують здоров’я і удачу: гнів

Злість та гнів являються одними із самих негативних почуттів, які здатні впливати на наше здоров’я. Адже у стані гніву у людини звужуються кровоносні судини, що призводить до підвищення тиску. Особливо це стосується людей, які страждають на серцево-судинні захворювання.

Крім цього, агресія може стати не перепоні до удачі в справах. Бо в стані гніву людина частіше за все не здатна мислити і реагувати адекватно, що стає причиною необдуманих рішень і дій. Уникаючи агресії і гніву, Ви можете тримати внутрішню гармонію і тоді Ваш організм буде більш захищеним від хвороб, і позитивний спосіб мислення безумовно добре позначиться на справах.

Емоції та почуття, що руйнують здоров’я і удачу: смуток

Щодня ми стикаємося з ситуаціями, які можуть змусити нас переживати, і, звичайно ж, через це ми можемо зануритися в стан меланхолії. Однак слід уникати стану смутку і дивитися на життя і те, що відбувається в ній більш позитивно, тому що в противному випадку ми можемо нашкодити своєму здоров’ю, а удача остаточно відвернеться від нас. На думку езотериків, будучи у пригніченому стані, людина в першу чергу шкодить своїм бронхах: коли людина сумує, повітрю важко потрапити в легені. Перебуваючи в такому стані, ми можемо розвинути у себе безліч бронхіальних ускладнень. У багатьох людей в стані пригніченості здатні розвиватися шкідливі звички, які також впливатимуть на організм і позначаться на можливості виконувати повсякденні справи.

Емоції та почуття, що руйнують здоров’я і удачу: заздрість

Езотерики наполегливо радять уникати такого руйнівного почуття як заздрість. Бо заздрість віднімає величезну кількість енергії, через це зовсім не лишається сил на щось інше, у тому числі – вирішувати свої справи. Через послаблення енергетичного фону, людина може мати безліч проблем зі здоров’ям, особливо – пов’язаних із застудою. Також, езотерики акцентують, що через заздрість дуже страждає імунна система.

Емоції та почуття, що руйнують здоров’я і удачу: образа

Якщо Ви почули несправедливі слова чи відчули дію негативних вчинків відносно Вашої особистості, Вас поглинає відчуття образи. Не всі розуміють, наскільки згубно це відчуття може впливати на здоров’я та енергетику людини. Коли Ви відчуваєте образу, Вас поглинають негативні думки, які можуть спричинити таке важке захворювання, як депресія. В такому стані людина не в змозі добре функціонувати, якісно виконувати свою роботу і адекватно спілкуватися з оточуючими. Як результат – удача полишає людину. Психологи радять викорінювати в собі це почуття, старатися не звертати увагу на слова заздрісників та кривдників, щоб уникнути цього негативного відчуття образи.

Емоції та почуття, що руйнують здоров’я і удачу: стрес

Проблемні ситуації на роботі та в особистому житті здатні викликати стрес. В стані стресу людина провокує в себе як фізичні, так і психологічні захворювання. В першу чергу страждають серце та нервова система. Від стресу підвищується тиск, що збільшує ризик інфаркту.

Емоції та почуття, що руйнують здоров’я і удачу: страх

Багато людей бояться зізнатися в своїх страхах. Проте це емоція швидше являється небезпечною, ніж ганебною. Такий стан здатен підірвати Ваш дух і віру в себе, а це призведе до невпевненості в собі і в своїх діях. Як наслідок: виникнуть проблеми в особистому житті і на роботі. Через це почуття сповільнюється та область мозку, яка відповідає за нирки. Відповідно, люди, які щодня стикаються віч-на-віч зі своїми страхами, здатні отримати серйозні захворювання. В першу чергу це може бути ниркова недостатність. Тому важливо подивитись у вічі страху і переборювати його.

Емоції та почуття, що руйнують здоров’я і удачу: самотність

Самотність дуже небезпечна, бо вона порушує внутрішню гармонію, а також у багатьох людей провокує депресію. Щоб уникнути цього стану, психологи радять старатися більше спілкуватися, шукати однодумців, приділяти увагу рідним та близьким. Тоді Ви зможете пробачити, що Ви не самотні.

Ви не можете копіювати текст