ГоловнаПсихологіяДіти поводяться гірше у присутності батьків

Психологи дали пояснення, чому діти поводяться гірше, коли поряд присутні їх батьки. Мама і татам слід ознайомитися з цією думкою, щоб не сварити даремно свою малечу.

За словами психологів, більш розкута і часто відверто погана поведінка дитини у присутності її батьків, пояснюється тим, що діти почуваються у повній безпеці. Діти на підсвідомості відчувають, що щоб вони не накоїли, їх будуть продовжувати любити у родині, але цього не скажеш про суспільство.

Ще у зовсім юному віці, дітлахи відчувають, що чужі люди, що оточують її у садочку, школі чи просто на вулиці, не завжди будуть терпіти їх витівки і можуть насварити.

Острах, що їх буде соромити стороння людина, для дитини значно сильніше страху покарання від батьків. Домівка і родина – це місце і люди, де діти сміливо скидають свої маски.

Розкутість і пустощі дитини вдома – в розумній мірі, позитивно впливають на її психологічний стан. Але вседозволеність може призвести до поганих наслідків, таким як: егоїзм, некерованість і, навіть, жорстокість.

Батькам потрібно балансувати між бешкетливим непослухом дитини і її відвертим нехтуванням батьками. І тоді дитина буде щасливо рости і гармонійно розвиватися.

Ви не можете копіювати текст