Цей чоловік подарований Всесвітом? – ознаки долі та поради психологів

В чиєсь життя чоловік приходить, як випробування. А в якоїсь жінки виникає почуття, що цей чоловік ніби подарований Всесвітом. Які ознаки підкажуть, що чоловік у вашому житті – це подарунок долі? Поради психологів з прикладами допоможуть знайти відповіді на ці питання

Чи це «той самий справжній» чоловік у вашому житті, як зрозуміти?

Наше особисте життя приносить різні емоції – і радість, захоплення, відчуття бентеги й збентеження. Коли стосунки переходять на більш серйозний рівень багато жінок часто задають собі питання щодо свого партнера: «А чи той самий справжній цей чоловік? Він подарований мені долею чи навпаки – даний мені як випробовування?». Інколи дати відповідь на це питання допомагає інтуїція, а інколи ні. Адже від правильності відповіді багато в чому залежить, як буде складатися майбутнє жінки.

Наведені ознаки покажуть, що ваш супутник справді може стати важливою частиною вашого життя. Як і ви – його. Адже

ці ознаки вказують на те, що робить вас близькими, окрім фантастичних емоцій, які присутні у закоханих людей.

Але, врешті решт, рішення чи є перспективи у ваших стосунків вирішувати вам самим, тому що все індивідуально. Лише прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Наведені нижче ознаки показують на скільки духовно близькими ви можете бути зараз і в майбутньому. Поради психологів підказують те, на що треба звертати увагу, якщо до вас приходять думки про майбутнє спільне з чоловіком, який зараз поруч з вами

Схожі життєві цінності

Ця ознака пронизує різні сфери життя, й вона може говорити про те, що чоловік у вашому житті з’явився невипадково, а так вирішила доля. Тому що між вами багато подібного. І мова не про ваш темперамент чи схожий характер. Схожі життєві цінності часто формуються схожим вихованням чи подібними випробуваннями, які ви і ваш коханий чоловік проходили на своєму життєвому шляху.

Наприклад, у вас, як і у вашого партнера, за плечима сумний досвід минулих стосунків. А можливо, вам подобаються фільми та книги одного автора чи жанру. Можливо, у вас спільне хобі чи ви познайомилися займаючись цим хобі. Зазвичай такі збіги дозволяють зблизитися та згуртуватися з партнером.

І чим більше у ваших життях схожих моментів, тим сильнішим надалі буде ваш духовний зв’язок з чоловіком

Довіра допоможе зрозуміти чи «він той самий справжній»

Якщо ви кажете чоловіку те, про що нікому більше не можете сказати – це найвищий ступінь довіри.

Коли ви знаходитесь у стосунках, може легко відчути, що ви розповідаєте людині все про себе. Це нормально – розповісти партнеру про своє життя та поділитися потаємними думками.

Якщо ваш партнер розуміє ваші переживання, це означає, що він думає про вас.

Тому, якщо ви помічаєте, що довіряєте людині більше своїх потаємних надій та мрій, ніж будь-кому іншому, це добра ознака того, що «він той самий справжній»

Якщо чоловік слухає вас і дійсно дбає про вас, то є велика ймовірність, що ви вдвох зможете впоратися з будь-якою проблемою, яка стане на вашому шляху.

Дозволити бачити себе в моменти слабкості

В житті бувають різні непередбачувані ситуації й не завжди позитивні. Наприклад, людина може захворіти, або сильно розгніватися, або відчувати глибокий сум. Якщо ви можете дозволити своєму партнеру побачити себе в момент слабкості – це важлива основа стосунків між людьми. Тому що, якщо ви можете показати партнеру свою слабкість і зневіру, що він може бачити вас такою «розбитою», якою крім нього ніхто ніколи не бачив, то це чудовий знак.

Психологи кажуть, що ця людина, мабуть, вже бачила найгірші сторони вас і досі щиро поважає вас… і ту, якою ви можете стати.

Якщо ви знаходитесь з правильною людиною, ви відчуєте, що можете бути сама собою, не турбуючись про те, як він відреагує.

Вони бачать у вас краще і хочуть, щоб ви знали: немає нічого поганого в тому, щоб бути вразливим або стати жертвою своєї невпевненості.

Так ознаки долі також можуть бути підказкою для руху пари далі.

Ви не боїтеся не погоджуватися одне з одним

Психологи вважають, що важливим фактором успішного спільного життя є вміння не погоджуватися зі своїм партнером. Це не означає, що ви не споріднені душі — насправді це показує, що ви з кимось, хто досить неупереджений, щоб говорити про свої проблеми, замість стримувати їх і уникати проблем.

Найголовніше, що спокійні та здорові любовні стосунки зможуть терпіти різницю між вами та вашим партнером.

Немає нічого поганого в тому, щоб мати розбіжності та неспівпадіння думок, якщо ви намагаєтеся шукати компроміс. Зрештою, у вас і вашого партнера є спільне, як зазначалося на початку публікації, та все ще буде щось спільне, і вам буде набагато легше вирішувати проблеми здоровим чином.

Поради психологів: якщо ви кохаєте людину і хочете бути з нею все життя, скажіть їй, як і що ви думаєте.

Ви смієтесь разом, то ймовірно цей чоловік подарований вам Всесвітом

Життя сповнене проблем, які можуть змусити вас відчувати себе пригніченою, розчарованою та незадоволеною. Ваша друга половинка зможе знову розсмішити вас — навіть якщо це жарт, який ніхто не розуміє. Навіть, якщо чоловік, який поряд, не найвеселіша людина у світі, але він знає і вміє, як розвеселити вас і підняти настрій – це багато коштує.

Життя видається набагато простіше, якщо поряд людина, яка змушує вас посміхатися. І такий чоловік – подарунок долі.

Й крім езотерики це можна пояснити. Адже, коли людина сміється, у мозку вивільняються ендорфіни, що викликає відчуття щастя та розслаблення.

Щастя змушує нас хотіти бути поряд з цим чоловіком і відчувати, що «він той самий справжній».

Це лише деякі ознаки того, що спільне життя пари може бути довгим та щасливим.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст