ГоловнаПсихологіяЧим чоловіки відштовхують від себе жінку

Чим чоловіки відштовхують від себе жінку

Жінки і чоловіки відрізняються один від одного на емоційному і чуттєвому рівні. Але, якщо подружжя хоче зберегти стосунки, вони повинні прислуховуватись одне до одного. Психологи виокремили декілька основних причин, які відштовхують жінку від чоловіка.

Недостатньо уваги

Увага для жінки з боку чоловіка – це її дихання, її натхнення і її життя. Часто чоловік не розуміє, що, якщо в нього навіть був важкий день на роботі, достатньо просто обійняти дружину і просто так постояти. Це простий прояв любові і довіри.

Недостатньо похвали

Розумні жінки завжди хвалять свого чоловіка, бо розуміють як важлива для нього Ваша підтримка. Але жінкам також потрібна похвала чоловіка. І неважливо за що. За смачну вечерю, чи за подану склянку води, чи просто за те що вона є в нього. Така розумна, любляча, сексуальна і просто чудова дружина.

Відсутність романтики

Побутові проблеми забирають геть весь час. Але жінка завжди залишається жінкою. Тому їй потрібні промінчики романтичних стосунків, що будуть надихати її оберігати своє родинне вогнище.

Багато критики

Критика може бути конструктивна і деструктивна. Жінка влаштована так, що велика кількість навіть конструктивної критики буде руйнівно впливати на її психіку. Тому критикувати можна і треба тільки дійсно з важливих причин.

Порівняння

Люблячі жінки не порівнюють свого чоловіка з іншими. Але не всі чоловіки притримуються такого ж правила. Навіть не усвідомлюючи, який удар вони наносять своїй другій половинці. Це ж як постріл в голову для вашої любові, сім’ї і відносин. Може, чоловік і не спеціально зробив порівняння своєї дружини з іншою жінкою, але це може поранити на все життя.

Бережіть своє кохання і будьте мудрими у стосунках один з одним.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст