ГоловнаПсихологіяБезпека дітей, чому треба навчити дитину

Безпека дітей, чому треба навчити дитину

Батьки мають багато обов’язків, займаючись вихованням своїх дітей. Для усіх нас дуже важливим є безпека дітей. Про правила поводження ми постійно розповідаємо, але варто нагадати чому потрібно навчити малюків, якщо поряд немає батьків або близьких родичів. Ці прості провила допоможуть убезпечити нашу малечу.

  1. Дитина повинна знати, що неможна йти кудись з незнайомцем або сідати у чужу машину. Для дорослих це очевидно, але діти дуже довірливі, тому потрібно постійно нагадувати це правило.
  2. Дитина повинна засвоїти: чужа людина за жодних обставин не може торкатися будь-яких частин тіла малюка. Якщо таке сталося, потрібно голосно кричати і звати на допомогу.
  3. Якщо Вашу дитину незнайомець попросить про допомогу, потрібно знати, що самостійно допомагати не можна. Дитина може тільки попросити інших знайомих дорослих допомогти. Ні в якому разі не потрібно підходити до незнайомця.
  4. Виходячи на прогулянку чи у магазин, старайтеся надягати яскраві речі, щоб і дитину, і Вас було помітно здалеку. Обумовлюйте місце зустрічі на випадок, яче що ви загубитеся у юрмі. Це стосується більш старших дітей. Для молодших дітей повинно діяти парвило: «Шукає завжди дорослий». У випадку, якщо малюк загубився, він повинен залишатися на місці – навчайте цьому своїх дітей.
  5. Ваша дитина обов’язково повинна мати Ваші контакти й контакти найближчих родичів. Також, необхідно запам’ятати телефони екстрених служб.
  • 101-  служба спасіння МНС України;
  • 102 – поліція;
  • 103 – швидка допомога.

6. Батькам не варто відпускати гуляти дитину самостійно з дорогими гаджетами і телефонами. Також, підлітків потрібно постійно попереджати про ризики прогулянок по малолюдним місцях, закинутим паркам та будівлям.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст