ГоловнаПсихологіяАвіапереліт з дитиною, поради пасажирам і батькам

Авіапереліт з дитиною, поради пасажирам і батькам

Переліт з маленькою дитиною може стати справжнім іспитом з масою проблем як для батьків, так і для пасажирів літака. Прості поради допоможуть легше перенести авіапереліт з дитиною на відпочинок чи за іншої потреби.

Авіапереліт з дитиною, поради пасажирам

Зазвичай, немовля плаче в літаку з певної причини. Розуміючи це, дорослі пасажири повинні поставитися з розумінням до такої ситуації. Для немовляти крик – єдиний спосіб вказати, що з ним щось не так. Малеча плаче якщо голодна, відчуває біль або перелякана, його щось турбує. Тому варто набратися терпіння.

Щоб відволіктися, можна подивитись кіно чи почитати книжку або журнал, надягнувши беруші. Як правило, через короткий час, дитина заспокоюється.

Авіапереліт з дитиною, поради батькам

Перше правило для батьків у такій ситуації – заспокоїтися самим. Перевірте, щоб всі необхідні речі, які можуть знадобитися під час польоту, були у вас з собою.

Грудне вигодовування або годування з пляшечки допоможуть зменшити тиск в вухах малюка, через якого він може почати вередувати.

Більш старшу дитину, щоб відволікти, можна дати його улюблену іграшку або пройтись по салону літака, якщо це можливо. Дозвольте йому визирнути у вікно – це також допоможе його заспокоїти. Головна задача для батьків – зацікавити дитину спокійною грою чи цікавою розповіддю.

Якщо слідувати цим простим правилам і з повагою ставитися один до одного, авіапереліт з дитиною пройде легко і без великих проблем та незручностей як для дитини і її батьків, так і для інших пасажирів.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст