ГоловнаПсихологіяАфірмації на вірність від зради чоловіка

Афірмації на вірність від зради чоловіка

Всесвіт не терпить користі в стосунках і все відбувається не просто так, тому намагання керувати іншою людиною можуть погано скінчитися. Через це афірмації на вірність від зради чоловіка або коханої людини одні з найскладніших у досягненні поставленого завдання і потребують величезної ретельності і щирого бажання при підготовці.

Афірмації на вірність від зради чоловіка: як правильно підготуватися до складання текстів афірмацій

Через складність досягнення цілей афірмації від зради на вірність чоловіка, потрібно дуже ретельно продумати, які саме слова Ви будете проговорювати. Важливе правило під час складання текстів афірмацій – позитивне налаштування. Адже, якщо Ви сто разів повторюватимете «Мій чоловік вірний мені» і будете сумніватися в цьому твердженні, то це ніяк не змінить ситуацію. У Вас просто не вистачить енергії, сил та емоцій, щоб керувати кимось і не нанести шкоди своєму внутрішньому «Я», своїй душі. Якщо у Вас в душі панує страх, то Ви будете притягувати до себе ще більше страху – не маючи енергії для створення майбутнього, Ви притягаєте те, чого насправді боїтеся, тому що своїми страхами Ви тільки підживлюєте негативні думки.

Афірмації на вірність від зради чоловіка – налаштування і приклади текстів

Нагадування важливого правила складання афірмацій: тексти афірмації повинні бути спрямовані на позитивне мислення і формулювання повинно бути тільки у теперішньому часі. Фрази в афірмацій повинні бути короткими і чіткими. Важливий момент, на який потрібно звернути увагу, щоб Всесвіт правильно Вас зрозумів. Не варто казати просто «Чоловік мені вірний», адже вірність може бути з різних причин, наприклад, через хворобу або імпотенція. І таким формулюванням Ви можете створити причину вірності – хворобу чоловіка. Краще більш чітко окреслити бажане.

Приклади текстів афірмацій на вірність від зради чоловіка:

  • мій чоловік бачить лише мою привабливість і сексуальність;
  • тільки я можу збуджувати і задовольняти мого чоловіка;
  • мій чоловік цікавиться тільки мною;
  • тільки я викликаю любов і пристрасть у мого чоловіка;
  • мій чоловік хоче займатися сексом тільки зі мною;
  • мій чоловік відчуває збудження тільки до мене;
  • тільки я викликаю у свого чоловіка бажання і любов.

Езотерики радять чітко уявляти бажане, тому що через афірмації Ви будете направляти безперервний потік енергії на втілення у реальність задуманого. І, якщо Ви не до кінця продумає деталі, то Всесвіт сам вирішить яким чином виконати ваше бажання. Тому особливу увагу потрібно приділяти не тільки кінцевим результатом, а й процесу.

Якщо Ви перебуваєте не у союзі і шукаєте свою другу половинку, в цьому можуть допомогти афірмації на залучення кохання у Ваше життя.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст