Секрети догляду за обличчям, якими користуються японки

Японські жінки часто виглядають молодшими за свій вік. Вони мають прості, але дієві секрети догляду за обличчям, які варто послухати й прийняти до уваги.

Секрети вічної молодості японок: що потрібно знати про догляд за обличчям?

Дуже часто японські жінки на заздрість жіночкам усього світу молодо виглядають навіть після 50 років. Звичайно, на це впливає високий рівень життя в Японії, стиль харчування, але не лише це. Японки знають багато складних і простих секретів краси та здоров’я, які використовують змалечку. Деякі секрети ефективного догляду за обличчям ми вам розповімо.

Використання натуральних олійок – один з секретів молодості та краси японок

Саме за допомогою цього натуральної олії японки ефективно очищають шкіру та рятують її від пересихання. Кожна японка прагне підібрати олію, щоб вона ідеально підходила під її тип шкіри. Така олійка використовується регулярно. Японські експерти б’юті індустрії вважають, що “прооліювати” шкіру потрібно завжди і скрізь, під час будь-яких справ та занять. Вони зазначають, що для догляду за шкірою обличчя не варто використовувати мінеральні засоби.

Останні роки фахівці індустрії краси зі старого та нового світу також активно пропонують європейкам та американкам використовувати натуральні олійки по догляду за собою.

Очищаючі процедури

Це просте, але дуже важливе правило японок по догляду за обличчям – очищення шкіри. Ця процедура вважається майже ритуальною, а косметичні засоби для чистки вартують значно дорожче інших доглядових засобів.

Японські косметологи говорять: для підтримки краси та молодості шкіри очищувати її слід не менше двох разів на день, а за можливості – ще частіше.

Натуральні складові доглядових засобів

Японська культура більш зосереджена на підтриманні менше зовнішньої (візуальної) краси. Японки створюють натуральну косметику та процедури, збільшуючи ресурси організму зсередини. Найпопулярнішою процедурою в японській косметології, як і раніше, залишається лімфодренажний масаж.

Тканинні маски

Такі маски використовували ще в древній Японії і це були гейші. Для цього вони прикладали шовк, вимочений у рожевій воді на обличчя. Пізніше з’ясувалося, що догляд із тимчасовим закупорюванням пір на шкірі за допомогою масок з тканини дійсно в рази ефективніший від звичайних масок та есенцій, тому що вони набагато краще зволожують суху шкіру, запобігаючи її передчасному старінню. Цікавий факт, що тканинні маски вперше почали використовувати саме в Японії, а європейські красуні почали користуватися масками на основі тканини лише після 2000х років.

Ось такі секрети догляду за обличчям, якими користуються японки

Як нестача вітамінів позначається на стані волосся, шкіри?

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст