ГоловнаКрасуняРечі в гардеробі жінки, які свідчать про її вишуканий смак і статус

Часто у багатьох жінок в шафах лежить безліч одягу, а надягти нічого. Щось вийшло з моди, щось перестало подобатися, не підходить за розміром або просто – не по настрою. Дизайнери і стилісти розповіли про речі в гардеробі жінки, які свідчать про її вишуканий смак і статус. Гардероб стильної жінки складається з небагатьох, але якісних речей, які можна комбінувати. Оточуючі будуть захоплюватися почуттям стилю і сучасним виглядом такої жінки.

Взуття

Ще французи колись казали, що у жінці гармонійними повинні бути: взуття, зачіска і сумка. І не просто так на першому місці стає взуття. Воно є візити вкою смаку людини. Тому ніколи не можна економити на взутті. Важливо, щоб взуття було гарним і стильним, але обов’язково – зручним і комфортним. Стилісти рекомендують, щоб обов’язково було взуття базових кольорів – чорне і бежеве. Зазвичай, туфлі білого кольору взуваються тільки на урочисті заходи.

Сумка

Дуже важливий аксесуар для стильної жінки – її сумка. Саме сумка вказує на статус, фінансовий стан, соціальне положення і розповідає про власницю. Тому у виборі сумки потрібно бути уважними. Фахівці рекомендують замість п’ятьох сумок, неякісно виготовлених, придбати одну, хочу і дорогу, але дійсно якісну сумку. І це не повинно бути обов’язково відомим брендом. Достатньо, щоб сумка була з якісних матеріалів, мала гарні шви і її модель не відставала від моди.

Біла сорочка

Для ділової жінки невід’ємним атрибутом є біла сорочка. Коли купується сорочка для роботи, необхідно обов’язково звернути увагу на важливі речі: колір і якість. Для роботи краще вибирати якісний матеріал сорочки, адже вона потребує прання після кожного одягання. А якісний матеріал дозволить довше служити. Біла сорочка – чудовий вибір, тому що вона відповідає дрес-коду багатьох компаній і установ. Також, біла сорочка з якісних матеріалів, довго буде служити, не втрачаючи свого привабливого вигляду. Сучасний ринок пропонує велике різноманіття моделей білих сорочок для різних типів фігур.

Речі в гардеробі жінки, які свідчать про її вишуканий смак і статус

Класичний костюм

Костюм двійка – піджак і брюки або спідниця, незамінні у гардеробі ділової жінки, як і біла сорочка. Такий костюм досить складно знайти у магазині, щоб він добре виглядав на фігурі, але гардероб стильної жінки потребує ці речі. І часто, такі костюми шиються з дешевих тканин, що шкодить, як вигляду, так і здоров’ю. Бувають чудові виключені, але на даль, поки що рідко. Тому можна пошити індивідуально, адже класичні моделі костюму будуть багато років не виходити з моди. А якісна дорога тканина, підкреслить статус і допоможе, щоб речі служили довго.

Пальто

Демісезонне пальто можна надягати і взимку. Особливо, зважаючи на теплі зими і те, що багато жінок вже мають власне авто. Щоб пальто виглядало вишукано, потрібно віддавати перевагу натуральним тканинам, наприклад, кашемір – ідеальний варіант для стильного пальто вишуканої пані. З якісної тканини пальто можна носити багато сезонів.

Сонцезахисні окуляри

Переглядаючи старі кінострічки, дивлячись на модні плакати, можна побачити, що дуже часто на обличчі або в руках жінки знаходяться сонцезахисні окуляри. Цей предмет став не лише захистом очей від променів яскравого сонця, але й аксесуаром, який засвідчує вишуканість і статус жінки. Вибираючи окуляри, все ж таки слід в першу чергу звертати увагу на їх прямі функції – захист очей від ультрафіолету.

Ви не можете копіювати текст