Більшість жінок, вже не кажучи про чоловіків, дуже люблять носити джинси, адже це дуже зручний і практичний одяг. Корисні поради підкажуть, на що звернути увагу та як правильно купувати джинси, уникнувши помилок, щоб покупка радувала вас довгий час.
Корисні поради, як купувати джинси та на що звертати увагу
Багато з нас має декілька пар джинсів, але не завжди вони довго служать нам. Щоб одяг мав гарний вигляд довгий час й добре «сидів» на нашій фігурі, рекомендується звертати увагу на певні речі під час проведення покупок.
Розмір кишень на сідницях
Далеко не завжди ми звертаємо увагу на розмір кишень, які нашиті на сідницях. Але ця ніби невелика деталь, дуже впливає на візуальний вигляд джинсів.
На що звертати увагу в залежності від статури?
- якщо стегна досить пишні, джинси з маленькими кишенями на сідницях не підходять, тому що вони будуть підкреслювати розмір сідниць;
- дівчатам з худорлявою статурою не рекомендуються джинси, в яких кишені на сідницях великі, тому що вони візуально будуть зменшувати об’єм стегон.
Яка відстань між кишенями на джинсах?
Для красивого вигляду, важлива відстань між кишенями. Адже
- занадто великий простір між задніми кишенями візуально збільшить стегна;
- якщо відстань між кишенями надто маленька, стегна здаватимуться меншими.
Склад
У світі розповсюджена думка, що найякісніші джинси повинні бути на 100% з бавовни. Проте такі джинси зношуються швидше, розтягуються на поясні, на колінах та у стегнах. Завдяки сучасним технологіям, багато провідних виробників джинсів додають штучну нитку. Наприклад, більш довговічні моделі, до складу яких додають еластан.
Етикетка зовнішня та внутрішня
Етикетка на зовнішній стороні джинсів в районі поясу може бути шкіряна чи з тканини.
Вишиті чи тиснені написи та символи – ще один показник добротності джинсів. На якісних джинсах етикетка буде пришити добре та рівно. Якщо шов рветься чи виходить нерівним, можливо, краще пошукати інший варіант.
Ярлик (етикетка), на якій вказані технічні подробиці одягу, що знаходиться всередині, повинна бути білого кольору.
Будь-який інший колір етикетки, наприклад, синій чи зеленний, повинен насторожити. Ймовірно, що такі джинси будуть сильно линяти вже при першому пранні. Й при наступних – вони швидко потьмяніють і змінять свій початковий відтінок.
Тканина
Натуральний денім має характерне переплетіння ниток – знамениті діагональні смуги. Зовнішня сторона джинсів повинна бути темнішою за внутрішню. Це тому, що в джинсовій тканині фарбуються лише ті нитки основи, які переважають зовні, тому внутрішня частина джинсів світліша.
На що ще звернути увагу, купуючи джинси, щоб уникнути прикрих помилок
Часто ми не звертаємо увагу на дрібні деталі, але це важливо, тому що створює стильний образ. Отже, купляючи джинси дивимось ще й на такі моменти
Блискавки, гудзики та інші елементи
На якісних джинсах вся фурнітура повинна виготовлена з металу, зазвичай блискавки, гудзики й інша фурнітура робиться з латуні, міді, алюмінію або нікелю. Металеві деталі більш довговічні та краще підходять для досить грубої джинсової тканини.
Купуючи джинси треба звернути увагу, щоб на фурнітурі не було вм’ятин, сколів та інших дефектів. Блискавка не повинна розстібатися при застібуванні.
Відстань від нижнього шва до блискавки
Джинси з високою посадкою найчастіше мають велику відстань від нижнього шва до ширінки. І ця велика відстань буде візуально змінювати пропорції фігури, подовжуючи нижню частину тіла. Фахівці рекомендують вибирати джинси, в яких відстань між ширинкою та нижнім швом невелика. Завдяки цьому можна уникнути незручної оптичної ілюзії.
Моделі джинсів зі складками
Деякі моделі джинсів дизайнери прикрашають складками чи потертостями. Їх можна побачити, наприклад, в області колін та паху. Але потрібно бути дуже обережними, тому що така деталь привертає увагу. Якщо ви не впевнені, що хочете підкреслити ту чи іншу частину тіла, зупиніть свій вибір на джинсах, які не мають складок у цій області.