ГоловнаКрасуняЯк красиво зав’язати шарф покаже відео і фото: елегантність – це просто

Як красиво зав’язати шарф покаже відео і фото: елегантність – це просто

Осінь і зима – пора різноманітних шарфів і шаликів. У сучасному світі ця деталь гардеробу вже має не тільки пряме призначення – захист від холоду, але часто й довершує створений вами образ. Як красиво зав’язати шарф покаже відео і фото, і ви повірите, що елегантність – це просто. Дуже проста покрокова інструкція допоможе вам підібрати кілька варіантів для різного типу шарфів

Як красиво зав’язати шарф покаже відео: 25 варіантів шалику всього за кілька хвилин

Це відео всього за 5 хвилин покаже 25 варіантів, як можна красиво зав’язати шалик. Звичайно, деякі варіанти вам добре відомі, а щось – вам буде цікаво спробувати втілити у життя.

Порада:

Подивіться все відео, виберіть варіанти, що сподобалися. Потім треба передивитися кожне відео окремо і спробувати повторити. Для цього потрібно взяти шарф і стати перед дзеркалом, точно повторюючи рухи, що показані на відео.

Якщо з першого разу у вас не вийде зав’язати шарфик, не сумуйте. Повторіть спробу. Кілька хвилин тренувань перед дзеркалом і будь-які вузли і петлі шалику ви будете робити за лічені секунди. І тоді ви впевнитися, що елегантність – це просто!

Фото, як красиво зав’язати шалик: покрокова інструкція

В моїй шафі достатньо багато шарфів – як коротких, тонких, так і довгих, з товстою зимовою в’язкою. Чимало є косиночок і хусточок. Фахівці підказують, що більш короткий шарф найкраще підходить для краваток і простого драпірування, а більш довгий шарф – для складніших вузлів.

Як правило, важкі зимові шарфи ідеально підходять для простого перекидання та простих петель. Але не існує обмеження, як красиво зав’язати шарф – тільки ваша фантазія і ваш шалик можуть вирішити, як краще його пов’язати.

Отже, кілька фото з прикладами, як можна цікаво зав’язати шарф

Хибний вузол

Фото, як красиво зав’язати шалик "Хибний вузол", покрокова інструкція фото, відео

Оберніть шарф за шию. Візьміть один кінець і оберніть руку. Потягніть за нього, щоб вийшов вільний вузол. Візьміть інший кінець і протягніть через бічний вузол, увійшовши під петлю вузла, а потім над.

Прихований вузол

Фото, як красиво зав’язати шалик "Прихований вузол", покрокова інструкція

Треба обернути навколо шиї довгий шарф. Потім зав’язати половину вузла довгими кінцями біля шиї. Натягніть тканину шийної петлі на половину вузла.

Двостороннє скручування

Варіант "Двостороннє скручування", щоб красиво зав'язати шарф, фото і покрокова інструкція

Цей спосіб дуже сподобається тим, хто має багато шарфів, які хочеться носити. Беремо два улюблені шарфи і складаємо їх спиною до спини. Далі обертаємо петлю навколо шиї та розвертаємо тканину так, щоб бачити обидві сторони.

В’язана хустка

Як красиво зав’язати шарф спсоіб "В'язана хустка" покаже фото (покрокова інструкція): елегантність – це просто

Дуже цікавий варіант носити шалик (шаль) в офісі, якщо там прохолодно. Цей образ буде стильним і елегантним. Треба обернути навколо плечей широкий шарф, як шаль, і зав’язати кінці позаду половинкою вузла. Туго затягнути кінці на спині. Потягнути тканину шарфа вниз, щоб закрити кінці.

Путівник по джинсовому всесвіту: види жіночих джинсів за кроєм, шириною, довжиною і посадкою на талії

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст