ГоловнаКрасуняКоли роботи манікюр по фазі Місяця та знаку зодіаку? Астрологи дають поради

Коли роботи манікюр по фазі Місяця та знаку зодіаку? Астрологи дають поради

Якщо у вас немає змоги подивитися Календар краси на кожен місяць року на «Ганку», наприклад, відключення електрики чи  відсутність інтернету, ви можете скористатися порадами астрологів, які описують, коли роботи манікюр по фазі Місяця та знаку зодіаку

Де шукати місячний календар краси на «Ганку», щоб з’ясувати сприятливі дні для манікюру ?

Красиві та доглянуті руки – це один з показників, що у вас є змога доглядати за собою. Й для цього не завжди потрібно ходити в салон, адже є процедури, які ви можете робити самостійно, наприклад, ванночки та масажі, підрізання та полірування нігтів. Але, якщо є змога, краще довірити манікюр і педикюр професіоналу й робити це краще в сприятливі дні за місячним календарем краси.

«Ґанок» регулярно публікує місячний календар краси на кожен поточний місяць року, де вказує сприятливі, несприятливі або нейтральні дні для цих процедур. Знайти календар дуже просто

Варіант 1

На головній сторінці «Ганку» в правому куточку є пошук, вбиваєте там фразу «Календар краси» і ви перейдете на сторінки, де публікуються ці статті.

Де шукати місячний календар краси на «Ганку»

Варіант 2

Головна сторінка «Ганку»: зверху знаходите рубрику «Красуня» і йдете за цим посиланням. Ви потрапляєте на потрібно закладу, де є календар краси й не тільки. Рубрика «Красуня» публікує багато корисних порад по догляду за собою, за обличчям, за волоссям, дієти, поради косметолога тощо.

Як шукати розділ Красуня на Ганку

Нагадаємо, що ми вказуємо лише два параметри, за якими ви можете з’ясувати, чи варто робити манікюр/педикюр. Фахівці ж використовують й деякі інші показники. Саме тому, щоденний календар догляду за собою дає свої поради на кожен день місяця й часто з коментарями.

Поради астрологів, коли робити манікюр і педикюр по фазі Місяця?

Манікюр чи/та педикюр, зроблені в сприятливі дні за місячним календарем краси, не тільки матимуть гарний вигляд й довго триматимуться, а ще ці процедури можуть залучити у ваше життя успіх, здоров’я та зростання добробуту.

Сприятливі дні для манікюру по фазі Місяця

Є кілька днів для успішного манікюру, зважаючи на фазу Місяця

  • в період, коли Місяць зростає (зростаюча або висхідна місячна фаза), нігті на руках та ногах будуть відростати дуже швидко;
  • коли ж Місяць спадає (спадна місячна фаза), зроблений в цей період манікюр/педикюр зміцнить нігтьову пластину. Також в ці дні рекомендується лікувати кутикулу.

Астрологи вважають, що сприятливі дні для манікюру можуть позначитися на фінансовій стороні, якщо ми будемо проводити процедури в особливі дні, які вказує щомісячний календар краси та догляду за собою.

Сприятливі дні, коли найкраще робити манікюр по  знаку зодіаку: поради фахівців

Крім місячної фази, велике значення має знак зодіаку, в якому перебуває Місяць в конкретний день. Астрологи вважають, що зроблений манікюр/педикюр у сприятливий день, не тільки гарний результат, а ще може наповнити життєвими силами, що покращить самопочуття.

Коли робити манікюр за знаком зодіаку

  • сприятливі дні, коли Місяць знаходиться в знаку зодіаку Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг і Водолій;
  • несприятливі дні для манікюру, коли Місяць перебуває в знаку зодіаку Близнюки та Рак;
  • нейтральні дні – це дні, коли ви самі вирішуєте чи робити манікюр. Зазвичай в нейтральні дні нічого поганого не очікується, проте є певні застереження. Наприклад, зростає ризи поранити кутикулу й ці рани будуть довго заживати. Тобто всі обрізні процедури слід виконувати особливо обережно.

Нагадаємо, що це лише два показники, які допоможуть вам визначитися, коли робити манікюр чи педикюр. Але є ще інші фактори, наприклад, місячний день й інші, які враховують фахівці, складаючи календар краси та догляду за собою, манікюру й педикюру на кожен місяць року.

Але зараз буде легше, тому що вам тепер просто знайти  календар манікюру й педикюру та місячний календар догляду за собою на “Ганку”, який дає поради на кожен день поточного місяця.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст