ГоловнаКрасуняЯк зберегти манікюр надовго, поради фахівців

Як зберегти манікюр надовго, поради фахівців

Майстри манікюру дали прості поради як зберегти манікюр надовго. Фахівці вважають, що достатньо щоденно приділяти кілька хвилин догляду за нігтями і Ваш манікюр буде виглядати свіжим.

Прості поради фахівців по догляду за манікюром, щоб зберегти його надовго

Знежирення нігтьової пластини

Коли Ви робите у майстра манікюр, обов’язковий перший кров – знежирення нігтьової пластини. Тоді Ваш лак, який нанесено на знежирену поверхню, буде довго триматися.

Важливо: після знежирення, не можна чіпати нічим нігтьову пластину!

Висихання шарів лаку

Часто причиною швидкого лущення лаку являється те, що при нанесені шарів, Ви не дочекалися, щоб вони добре просохли. Тому, якщо Ваш майстер наніс один шар і одразу наносить наступний, попросіть зачекати. Хай Ви витратите трохи більше часу, але завдяки просиханню кожного шару, Ваш лак буде триматися довше. Якщо використовується звичайний лак, то фахівці радять давати 10 хвилин на просушку кожного шару після нанесення.

Фіксування кінчика нігтьової пластини

Всі знають, що зазвичай лак починає лущитися з кінчика нігтя. Тому майстри манікюру відкрили маленький професійний секрет: потрібно додатково фіксувати покриття на кінчику нігтя. Для цього, фарбуючи нігті топом, потрібно профарбувати пензликом самий кінчик нігтьової пластини (не бійтеся, що лак потрапить на шкіру під нігтем – він швидко змиється). Така проста процедура допоможе зберегти манікюр надовго.

Нанесення олійки

При нанесенні олії вона не тільки пом’якшує кутикулу, а ще й дозволить зберегти манікюр надовго. Адже олія допомагає вберегти ніготь від води. тому перед купанням або прийняттям душу, варто змазати нігті і кутикулу олією – жирова плівка не дасть проникати воді.

Як зберегти манікюр надовго, поради фахівців для тих, хто поспішає

Майстри манікюру радять робити процедуру, виділивши для неї достатньо часу. Не варто покривати нігті, якщо Ви спізнюєтесь на роботу або вечірку.

Не варто використовувати лаки, які швидко сохнуть

Фахівці вважають що всі лаки, що пишуть «Сохне за 60 секунд» дуже не стійки і швидко лущаться. Це відбувається через те, що в таких лаках міститься більше розчинників. Крім цього, такі лаки можуть значно пошкодити нігтьову пластину на відміну від класичних лаків.

Не можна сушити феном

Всі розуміють, що бувають ситуації, коли лак ще не висох, а вже треба бігти. Але феном сушити не можна, бо гаряче повітря руйнує структуру лаку. Якщо у Вас безвихідна ситуація, то можна сушити феном у режимі холодного повітря. Проте будьте готові, що наступного дня Ваш лак почне сходити з нігтя і доведеться робити новий манікюр.

Як візуально зробити короткі нігті довшими, поділилися майстри манікюру

Якщо Ви наносите покриття «шелак», можна скористатися порадами, як відновити нігтьову пластину в домашніх умовах

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст