ГоловнаГосподиняВзуття можна сушити декількома простими способами

Взуття можна сушити декількома простими способами

Під час відлиги, таяння снігу, зимове взуття намокає і потребує правильного сушіння. Взуття можна сушити декількома простими способами за пломогою спеціальних приладів та використовуючи бабусині поради. Ми розповімо декілька засобів, які можуть стати у пригоді.

Взуття сушити можна за допомогою спеціальних приладів

Сушарки для взуття стандартні

Стандартні прилади вкладають всередину взуття. Такі прилади мають невеликі розміри. Сушка взуття за їх допомогою займає приблизно 3-4 години. Прилад має температуру +50°С.

Сушарка для взуття з ультрафіолетом

Такі прилади працюють аналогічно, як і стандартні сушарки. Але крім цього в них додаткова перевага – за допомогою ультрафіолету знищуються бактерії і грибки.

Електричний килимок

Такий килимок для сушки зимового взуття нагрівається +50°С. Така температура, оптимальна для взуття. Такий килимок працює до 8 годин і за цей час висушує взуття. Перед тим, як ставити взуття не електричний килимок для сушіння, взуття потрібно помити від бруду та протерти його сухою ганчіркою. Інакше вод може потрапити у пристрій і зламати його. На електричному килимку можна сушити не лише зимове взуття, а я шкарпетки, рукавички, капці.

Взуття сушити можна за допомогою підручних предметів, що є в кожному домі

Газета

Сушка взуття за допомогою газети це засіб, яким користувались наші бабусі. Потрібно взяти газету, пожмакати її та закласти всередину взуття. Коли газетний папір набухне від вологи, викинути його і закласти суху газету.

Галька чи морські камінці

Хто на літньому відпочинку на морі назбирав камінців чи річкової гальки, можете використати їх для сушки зимового взуття. Для цього камінці потрібно розігріти на пательні, але не сильно – не можна, щоб камінці були гарячими. Теплу гальку (камінці) закладають у взуття. Після того, як вони охолонуть, потрібно повторити процедуру.

Фен

Це також простий засіб сушки взуття. Для цього потрібно тримати вен не ближче, ніж 20 см від взуття. Щоб не пошкодити матеріал взуття (шкіру, нубук чи замшу), повітря з фену повинно бути теплим, а не гарячим.

Батарея центрального опалення чи вітродуйчик

Мокре взуття потрібно очистити від бруду. Потім поставити біля радіатору опалення на підстелений поліетилен чи ганчірку. За ніч взуття може бути вже сухим.

Потрібно пам’ятати, що перед тим як використовувати будь-який варіант сушки зимового взуття, його потрібно помити від бруду і промокнути вологу.

Температура для сушіння взуття не повинна перевищувати +60°С, інакше буде пошкоджено матеріал і тканини, з яких виготовлено взуття.

Ми розповідали, як почистити замшеве взуття від різноманітних плям.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами