ГоловнаГосподиняСприятливі дні пересадки кімнатних рослин в липні 2024 за місячним календарем

Сприятливі дні пересадки кімнатних рослин в липні 2024 за місячним календарем

В пригоді можуть стати цікаві та корисні факти про кімнатні рослини. А коли сприятливі дні для пересадки кімнатних рослин в липні 2024 року вказує місячний календар кімнатних рослин на липень.

Цікаві та корисні факти про кімнатні рослини, про якими поділися досвідчені квітникарі

Звичайно досвідчені господині багато знають про рослини, але ця інформація може доповнити їх знання чи нагадати. А менш досвідченим господиням наведена інформація може стати в пригоді

Коротко про важливе в догляді за кімнатними рослинами

Жовте листя

Час від часу ми помічаємо, що листя кімнатних рослин починає жовтіти. І це може засмутити, тому що перша думка, що рослина гине. Але не все може бути так погано. Адже рослина може просто оновлювати свою зелену масу, як, наприклад, листя дерев жовтіє, а потім дерево скидає це листя. Така ж ситуація може бути й з вашими улюбленцями. Тобто не завжди пожовтіння листя може бути погано, тому що рослина просто оновлюється. Звичайно, це не виключає хвороби кімнатної рослини, тому слід поспостерігати певний час за нею

Невелика порада: якщо нижній лист жовтий, рослина в порядку, тому що це найстаріше листя. Якщо верхній лист (або листя) жовтіє, можливо, у рослини проблеми. Це може бути полив, освітлення, добриво або шкідники.

В’януче листя

Розповсюджена помилка, що коли листя в’яне, то це вказує, що рослині потрібно більше поливу.

Знову ж таки, це не завжди вірно. Листя кімнатних рослин також може в’янути від надмірного поливу або це також може бути показником іншої проблеми з рослиною.

Сприятливі дні пересадки кімнатних рослин в липні 2024 за місячним календарем

Місячний календар кімнатних рослин на липень вказує найкращі дні, коли пересаджувати рослини. Якщо робити цю процедуру саме в зазначені дати й дотримуватися всіх правил пересадки й догляду за кімнатними рослинами, тоді найбільші шанси, що рослина добре приживиться.

Дати пересадки кімнатних рослин в липні 2024

10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 24, 25 липня.

Як бачимо, в середині літа ми маємо лише 9 дат, коли пересадка кімнатних рослин сприятлива за місячним календарем кімнатних рослин.

Нагадаємо, що в липні є також заборонені дні: 5, 6, 7, 21 липня 2024

Завантажити місячний посівний календар 2024 заборонені дня для роботи з рослинами

Заборонені дні для роботи з рослинами 2024
Заборонені дні для роботи з рослинами 2024

Фази Місяця в липні 2024: коли Повний Місяць, коли Молодик

Місячний календар по догляду за кімнатними рослинами на кожен день липня 2024 року.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст