ГоловнаГосподиняСпека: як вибрати зволожувач повітря

Спека: як вибрати зволожувач повітря

Літніми дня спека висушує повітря у приміщенні. Тому фахівці дали поради, як вибрати зволожувач повітря. Цей пристрій може знадобитися і в холодну пору, коли повітря в приміщенні стає пересушеним через радіатори обігріву. Отже, варто скористатися корисними порадами фахівців

Спека: як вибрати зволожувач повітря – паровий зволожувач

Спека: як вибрати зволожувач повітря
Недорогий спосіб зволоження повітря паровим зволожувачем

Самий простий спосіб зволоження повітря у приміщенні – паровий прилад. Принцип роботи парового зволожувача: він нагріває воду до кипіння, який переходить у пар, котрий потім переходить у повітря.

Спеціальна функція гігростата дозволяє подібній техніці уникнути надлишкового виділення пару, тому повітря в квартирі не буде занадто вологим.

Мінусами такого роду зволожувачів є обсяг споживаної води і підвищення температури приміщення за рахунок викиду пари.

Спека: як вибрати зволожувач повітря ультразвукові зволожувачі

Спека: як вибрати зволожувач повітря
Ультразвуковий зволожувач повітря буде ефективним способом освіжити повітря

Більш ефективним, але також і більш дорогим, є ультразвуковий зволожувач повітря. Вода піднімається в повітря завдяки дії ультразвукових хвиль. Для зволожувачів подібного типу необхідно використання дистильованої води: якщо користуватися не очищеною, горизонтальні поверхні в приміщенні можуть покриватися білим сольовим нальотом.

Спека: як вибрати зволожувач повітря «Мийка повітря»

Спека: як вибрати зволожувач повітря
Зволожувачі холодного випаровування або «мийки повітря» базуються на простому принципі вентилятора

Зволожувачі холодного випаровування або «мийки повітря» відомі вже давно і базуються на простому принципі вентилятора. При використанні такого приладу повітря не нагрівається додатково, крім того, в нього можна вливати зазвичай не дистильовану воду. Єдиний мінус подібних приладів полягає в їх досить високій вартості. Крім того, «мийки повітря» займають досить багато місця.

Спека: як вибрати зволожувач повітря — бюджетні способи

Найбільш простим засобом є використання в якості зволожувача звичайного розпилювача для поливу квітів. Воду необхідно розпорошувати по приміщенню 2-3 рази на добу, обов’язково вранці і перед сном. Такий метод вимагає тимчасових витрат часу, проте дуже дешевий.

Інший спосіб — поставити в кожній кімнаті посудину з водою. На жаль, цей спосіб не підходить для приміщень, де постійно перебувають діти або домашні тварини через постійний ризик розлити воду.

Деякі кімнатні рослини здатні віддавати вологу в повітря. До них відносяться фікус, папороть, драцена і ін. Зрозуміло, це не збільшить вологість повітря у великому приміщенні, але буде підмогою для маленької кімнати в стандартній квартирі.

Щоденна невелике вологе прибирання (наприклад, протирання пилу вологою ганчіркою), також добре допомагає освіжити приміщення.

Комплексні заходи — відкрите вікно і вологе прибирання — допомагають в зволоженні повітря не гірше, ніж застосування спеціальної побутової техніки.

Для літньої пори будуть актуальними сумки-холодильники для виїзду на пікніки та поради, як краще їх вибрати.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!