ГоловнаГосподиняЩо робити, якщо натирає нове взуття і як уникнути появи мозолів

Нове взуття приносить радість і задоволення будь-якій жінці. Але іноді буває, що чудові модні туфлі починають натирати ногу. Тоді корисні поради, що робити, якщо натирає нове взуття і як уникнути появи мозолів, можуть стати у пригоді після довгоочікуваної покупки.

Щоб взуття не натирало і не з’явилися мозолі, шкіра ніг повинна бути здоровою, без проблем. Якщо на шкірі є подразнення, вона пересушена, то нові туфлі або босоніжки не принесуть задоволення. Тому, в першу чергу потрібно забезпечувати догляд за ногами, щоб шкіра була м’якою і еластичною. Це допоможе уникнути натирання і появи мозолів.

Звертаємо увагу на модель взуття

Коли вибираємо взуття, слід дивитися не тільки на зовнішній вигляд, а й на модель. Мається на увазі, що, наприклад, ремінці переплетіння босоніжок стильно виглядають, але вони можуть створити проблеми, якщо розташовані на кісточках стопи. Це буде незручно.

Необхідно розношувати взуття

Все нове взуття потребує, щоб його розношували. Особливо це необхідно, якщо нове взуття натирає і, як наслідок, з’являються мозолі. Важливо пам’ятати, що розношувати взуття треба не 5 хвилин, милуючись перед дзеркалом, а походити пару днів вдома. По-перше, коли ходити в нових туфлях вдома, то вони трохи розносяться, адаптуючись до стопи. По-друге, будуть виявлені проблемні місця, де взуття тисне або починає натирати.

Що робити, якщо натирає нове взуття і як уникнути появи мозолів
На натертості клеїмо пластир, щоб уникнути появи мозолів

Там, де візуально видно, щоб уникнути появи мозолів, треба наклеїти на це місце лейкопластир. Краще за все взяти одноразовий або силіконовий лейкопластир.

Корисні поради щодо літнього взуття та як уникнути появи мозолів і натирання

Всі ми любимо за зручність і легкість балет. Проте і вони можуть натирати. Якщо налягати прозорі шкарпетки, то вони попередять виникнення мозолів.

Літні шльопанці – ще один популярний вид взуття. Проте експерти не дуже радять захоплюватися ними, тому що це погано впливає на стопу. Краще замінити шльопанці на моделі з ремінцями, які підтримують стопу – здоров’я ніг лише виграє від цього.

Ви не можете копіювати текст