ГоловнаГосподиняРозповсюджені помилки при догляді за котиком

Розповсюджені помилки при догляді за котиком

Домашній улюбленець – це велика відповідальність за нього. Навіть най люблячі власники можуть припускатися помилок, доглядаючи за ними і навіть не підозрювати, що наносять шкоду тварині. Які розповсюджені помилки при догляді за котиком, через які він може постраждати.

Їжа у мисці перебуває постійно

Розповсюджені помилки при догляді за котиком
Не можна насипати багато їжі у миску для котика

Така ситуація досить часто трапляється особливо у зайнятих людей. Уходячи на роботу, у миску насипається багато корму. Але такий підхід може призвести до переїдання котиком, що у свою чергу загрожує здоров’ю. Котик може страждати на ожиріння й інші хвороби, які воно провокує. Тому варто годувати помірно і старатися в один і той же час.

Надмірна вага котика

Розповсюджені помилки при догляді за котиком
Надмірна вага шкодить здоров’ю котика

Багато людей люблячи свою домашню тварину милуються пухленьким котиком. Вони вважають, що він і повинен таким бути. Вище зазначалося, що надмірна вага, ожиріння, можуть викликати серйозні проблеми зі здоров’ям котика. Тому фахівці наголошують: правильне і помірне харчування та ігри – це основа здоров1я котика.

Ігнорування зміни поведінки домашнього улюбленця

Розповсюджені помилки при догляді за котиком
Зміна поведінки котика може вказувати на погане самопочуття

Якщо котик втратив апетит, почав ховатися від усіх, більше м’явкати, варто показати його ветеринару. Коти – дуже терплячі тварини і можуть навіть не показувати, що з ними щось не гаразд. Тому будь-які зміни у звичній поведінці – це сигнал для власника, що у котика можуть бути проблеми.

Несвоєчасне прибирання лотка

Розповсюджені помилки при догляді за котиком
Котики дуже чистоплотні тварини

Коти – дуже чистоплотні тварини, вони не люблять ходити у брудний лоток. Якщо не вичищати лоток і своєчасно не замінювати наповнювач, котик може довго терпіти, щоб не йти туди. А це може спровокувати погіршення його самопочуття.

Рідкі відвідування ветеринарного лікаря

Розповсюджені помилки при догляді за котиком
Регулярне відвідування ветеренара – запорука здоров’я котика

Котик як і людина, потребує профілактичного огляду. Навіть, якщо коти почувається добре і не подає ніяких сигналів, все одно періодично потрібно відвідувати лікаря-ветеренара. Профілактичний огляд і аналізи допоможуть виявити приховані хвороби і своєчасно розпочати лікування.

Розповсюджені помилки при догляді за котиком
Котики дарують нам радість і ніжність

Домашні улюбленці дарують нам радість і ніжність, тому потрібно відповідально ставитися до них.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст