ГоловнаГосподиняНесподівані способи застосування лушпиння від овочів і фруктів

Несподівані способи застосування лушпиння від овочів і фруктів

У світі все більше стає популярним повне використання продуктів, включаючи лушпиння. Тому корисні поради для господинь, які відкриють несподівані способи застосування лушпиння від овочів і фруктів.

Несподівані способи застосування лушпиння від огірків і авокадо

Лушпиння, яке залишається після чищення огірків і авокадо допоможуть від мурах і як добриво для кімнатних рослин і розсади.

Огірки

Огірки мають багато варіантів застосування як в кулінарії, так і у догляді за обличчям. А ще шкірку після чищення огірків можна використати для того, щоб позбутися мурах. Справа в тому, що мурахи не терплять огірки. Тому, якщо у Вашій домівці з’яваилися ці непрохані гості, треба просто покласти на їх «доріжках» лушпиння огірків і через короткий час, мурахи зникнуть.

Авокадо

Цей фрукт ми не часто купуємо, тому буде дуже добре використати його повністю. М’якоть авокадо – готувати салати, заправки тощо. З кісточки можна виростити декоративну рослину. І для шкірки авокадо є чудове застосування. Якщо лушпиння авокадо подрібнити і додати у грунт до кімнатних рослин чи розсади, то воно буде насичувати коріння рослин антиоксидантами і мінералами.

Несподівані способи застосування лушпиння від овочів і фруктів для догляду за обличчям

Картопля

Цей коренеплод ще наші прабабці використовували для догляду за обличчям. Наприклад, за допомогою картоплі, можна прибрати темні кола під очима. Також, якщо під очима з’явилися набряки і припухлості, то картопля також допоможе. Щоб позбутися набряків треба на чисту шкуру прикласти лушпиння почищеної картоплі. Корисні речовини, які містяться в картоплі, відтягнуть шкіру під очима і візуально зменшать набряки вже через 10 хвилин.

Апельсин

Цей цитрусовий фрукт допоможе при відбілюванні зубів. Якщо відсутня алергія на цей продукт, тоді можна сміливо прикладати шкірку апельсину прикладати до емалі зубів. Регулярне ви користування шкірки апельсину, завдяки своєму складу, суттєво освітлить зуби.

Ківі

Багато людей не знають, що шкірку ківі дуже чудово використовувати для догляду за обличчям. Тому що в шкірці цього екзотичного фрукту міститься безліч цінних речовин. Лушпиння ківі багате на антиоксиданти, має протизапальні і анти алергенні властивості.

Несподівані способи застосування лушпиння від фруктів: лимону, яблук і банану у побуті

Лимон

Цей цитрусовий фрукт також має безліч варіантів застосування. Наприклад, якщо у чайнику з’явилась накип, її можна видалити за допомогою шкірки лимону. Щоб у коричневому цукрі не утворювалися грудочки, можна помістити у ємність з цукром лимонне лушпиння.

Банан 

Тропічний фрукт банан – універсальний засіб. Ним можна полірувати взуття, достатньо шкіркою протерти туфлі. Банан чистить срібло. Треба подрібнити шкірку банану і додати трошки води, щоб була кашка. І нею вже почистити срібні вироби. Банан допоможе і від укусу комах. Щоб місце укусу не свербіло, достатньо прикласти шкірку банану.

Яблуко

Кислота, яка міститься у лушпинні яблук, здатна прибирати забруднення. Вона чудово допоможе, якщо потрібно почистити, наприклад, алюміневі каструлі. Щоб почистити каструлю чи іншу ємність, достатньо накидати шкірку від почищених яблук, додати води і прокип’ятити. Посуд засяє від чистоти.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст