ГоловнаГосподиняНеобхідні речі для осінніх прогулянок дітей

Осінь – це чудова пора, особливо якщо правильно підібрати одяг з урахуванням примхливої погоди. Особливо це важливо для дітей на час їх довгих і частих прогулянок на дворі. Існують базові необхідні речі для комфортних осінніх прогулянок дітей

Жилет

Тепла безрукавка безпрограшний варіант майже на півроку для прогулянок. Поки погода ще не дуже холодна, безрукавка, надіта на светр, буде захищати дитину від вітру. При цьому при активності, дитина зможе вільно рухатися та їй не буде загрожувати надмірне потіння. Жилет можна одягати дитині і вдома – зверху на реглан чи сорочку, якщо в приміщенні прохолодне повітря.

Плащик-дощовик необхідна річ в дощову осінь

Здорова дитина повинна бувати на прогулянках, незалежно від погоди за вікном. На випадок дощу, необхідно мати плащ дощовик. При гарній погоді, плащ можна скласти – він займає досить мало місяця в сумочці. Його можна віднести до небхідих речей для осінних прогулянок. Можна придбати плащик «на виріст». Поки він завеликий на дитину, можна підкочувати рукава. Такий плащик-дощовик зможе послугувати дитині декілька сезонів.

Гумові чоботи

Стрибати по калюжам – велике задоволення для дітей під час осінніх прогулянок. Тому, щоб ніщо не завадило прогулянкам, у дитини повинні бути гумові чобітки. Багато сучасних моделей гумових чобіток мають всередині теплу підкладку. Якщо куплено звичайн гумові чобітки, необхідно їх надягати на теплі шкарпетки.

Комбінезон-непромокайка зручно надягати під час осінніх прогулянок

Це надважлива річ, яку необхідно придбати для дуже активних дітей, на яких плащ-дощовик просто не втримається. Завдяки спеціальній тканині дитина буде захищена з голови до ніг, що дозволить гуляти з комфортом в дощову погоду.

Ви не можете копіювати текст