ГоловнаГосподиняКвіти у вазі: що зробити, щоб букети довше стояли

Квіти у вазі: що зробити, щоб букети довше стояли

Отримуючи у подарунок квіти, нас турбує питання: що зробити, щоб букети довше стояли? Адже квіти у вазі дарують не лише гарний настрій, але й нагадують про приємні моменти, коли нам дарувалася ця квіткова жива краса. Поради, як вберегти тюльпани, мімозу, гортензії і гіацинт, щоб вони довше не в’янули у вазі. Існують кілька способів, які можуть допомогти квітам довше стояти у вазі і милувати око.

Що зробити, щоб тюльпани і мімоза довше стояли у вазі і їх квіти не в’яли

Зрізані квіти, в залежності від виду, вимагають певного підходу, щоб вони довше не в’яли.

Що зробити, щоб тюльпани не в'ялиТюльпани

Ця квітка у Туреччини вважається найкрасивішою. У давні часи цибулини тюльпанів було заборонено вивозити з території Османської імперії – тюльпан вважався безцінним скарбом. За прикметами вважається, що букети з тюльпанів символізують кохання і симпатію.

Тюльпан досить примхлива квітка. Тому фахівці радять, щоб тюльпани довше не в’яли, треба щоб букети стояли окремо від інших квітів.  Квіти тюльпанів у вазі слід ставити подалі від радіаторів опалення і від попадання прямих сонячних променів. Це дозволить тюльпанам довше залишатися свіжими.

Перед тим як ставити в воду, треба злегка підрізати кінчики рослини, і у воду кинути кубики льоду. Воду для тюльпанів слід змінювати раз на 2-3 дні і весь час повторювати процедуру: трохи підрізати кінчик рослини і додавати кубики льоду, щоб вода була прохолодною, але не льодяною.

Що зробити, щоб букети мімоза довше не в'ялиМімоза

Ця квітка неймовірно пахуча і своїм яскравим забарвленням нагадує сонячні промені, створюючи відчуття щастя. Мімоза – чудова можливість зізнатися у почуттях, подарувавши людині ці квіти. Щоб букети довше стояли і не опадали, радять не підливати воду  у вазу. Якщо мімоза випила всю воду, то підлити її треба наступного дня. Мімоза любить сухе повітря і, щоб трохи підсихати у вазоні.

Квіти у вазі: що зробити, щоб гортензія і гіацинт довше стояли

Такі квіти все частіше стали дарувати і вони своєю красою зачаровують. Крім того, їх можна потім спробувати посадити у горщик. Але, щоб букети довше стояли у вазі, слід правильно їх поставити після зрізання.

що зробити, щоб гортензії довше не в'ялиГортензія

Перед тим, як ставити гортензії у вазу з водою, кінчики треба обрізати під кутом. Так квітка отримує якомога більше води. Гортензію рекомендовано добре обприскувати водою, бажано щодня.

Як правильно ставити гіацинт у вазу, щоб квіти довше не в'ялиГіацинт

Ніжні гіацинти не люблять, щоб їх підрізали, але воду радять міняти кожного дня. При цьому вода повинна бути прохолодною, як, наприклад, і для тюльпанів, можна додати 2-3 кубики льоду. Саме це допоможе гіацинту довше стояти у вазі і не в’янути. Також, гіацинт не можна ставити в одну вазу з іншими квітами.

Прикмети про квіти і кольори букету

Цікаві прикмети про подарунки

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст