ГоловнаГосподиняКрохмаль можна використовувати не лише в кулінарії

Крохмаль можна використовувати не лише в кулінарії

Кожна господиня знає для чого існують ті чи інші речі. Але іноді звичайні продукти чи девайси можуть бути використані не за прямим призначенням і стати у пригоді в побуті.

Так і крохмаль можна використовувати у житті за різним призначенням.

Крохмаль можна використовувати як дезодорант

Позбутись мікробів, які визивають неприємний аромат, можна за допомогою звичайного спирту. А щоб ці мікроорганізми більше не з’являлись та не розмножувались, можна застосувати присипку з крохмалю – вона активно буде поглинати рідину з мікробами. Після використання, необхідно просто видалити присипку та протерти ємкість, що дезінфікувалась.

Крохмаль можна використовувати для запобігання запаху

Крохмаль сам по собі має чудову властивість поглинати та усувати запахи. Якщо взуття тхне неприємно, можна всипати дві ложки крохмалю і на ранок від неприємного запаху не залишиться і сліду. Не забудьте після цього ретельно витрусити взуття.

Крохмаль можна використовувати як сухий шампунь

Такий метод використовували ще наші мами та бабусі. Але коли обмаль часу чи є інші поважні причини, крохмаль допоможе вам зробити пристойний вигляд у зачіски. Для цього потрібно додати у невелику кількість крохмалю декілька краплин улюбленого ароматичного масла та акуратно присипати коріння волосся. Після цього його ретельно вичесати. Крохмаль зніме жир та убере «важкість» з волосся и принаймні півдня ваша зачіска буде виглядати досить нормально.

Крохмаль можна використовувати як фарбу для дітей

Для пригодовування фарби з крохмалю необхідно взяти 5 ложок крохмалю, 2 склянки води та харчовий барвник. Крохмаль змішують з водою та ставлять на вогонь. Суміш необхідно довести до кипіння і тримати на вогні, доки вона не за густішає. Потім додається харчовий барвник і даємо час для охолодження суміші. В результаті ми отримаємо фарбу на кшталт гуаші, тільки абсолютно натуральний та не шкідливий, що особливо важливо для маленьких художників.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами