ГоловнаГосподиняКорисні поради, як чистити килим після домашніх улюбленців

Корисні поради, як чистити килим після домашніх улюбленців

Домашні улюбленці — чи то песик, чи котик, чи крисли або інші без екзотичні тварини, дарують чудові моменти спілкування. Але це не виключає, що станеться прикрість і речі будуть забруднені. Тому корисні поради, як чистити килим після домашніх улюбленців, стануть в пригоді багатьом. Особливо, зважаючи на те, що нам не знадобляться електричні засоби, достатньо буде того, що є в шафці кожної господині.

Корисні поради, як чистити килим після домашніх улюбленців

Прості способи прибирання допоможуть мати чисті килими.

Вологе прибирання, якщо котик не дотерпів до лотка

Бувають прикрі випадки, коли кіт чи собачка, зробив “сюрприз” на килим або на ковролін і тут потрібно швидко все прибрати, щоб запах не проник вглиб ниток. для цього треба зробити вологе прибирання з використанням простого розчину.

  • вологу з килиму треба промокнути паперовими рушниками (можна використати старі газети), але не втриати в килим;
  • пляму треба залити розчином оцту та води (пропорція 1 : 1) і так залишити на пів години;
  • через 30 хвилин видалити оцет за допомогою губки та холодної води.

Таке чищення запобігає повторним міткам тварин, яким запах оцту неприємний.

Сухе чищення слідів

Якщо чищення оцтом здається не достатньо підходящим варіантом, можна прибрати сліди життєдіяльності домашнього улюбленця, за допомогою сухого чищення звичайною харчовою содою.

Вологу пляму на килимі треба промокнути, а потім це місце треба присипати, яка вбере всю рідину та вологу. Приблизно через 15 хвилин після висихання треба змести соду щіткою або віником (можна зібрати соду пилососом). Замість соди можна використовувати сіль. Такий спосіб можна застосувати після обробки оцтом.

Корисні поради, як чистити килим після домашніх улюбленців: глибоке очищення килиму можна робити декількома способами

Ці варіанти передбачають використання різних складових і того, скільки у вас є часу на прибирання

  • вологим віником або цупкою щіткою можна пройтися по поверхні килима. Це допоможе прибрати довгу вовну. А шерстинки, що глибоко проникли в покриття, піднімуться;
  • килим можна чистити спеціальною щіткою для вичісування тварин. Це досить важкий процес, але це допоможе добре очистити від шерсті та бруду килим глибоко між ворсинками;
  • скребок для вікон з жорстким гумовим ребром допоможе скачати з поверхні килиму шерсть, що залишилася після пилососа;
  • ефективний спосіб — розбризкавши кондиціонер для білизни перед чищенням (розчин 1 до 1 з водою). Це допоможе зробити вовну м’якшою і «відокремити» від ворсинок покриття. Потім, якщо є змога, пропилососити за кілька хвилин або підмести віником.

Прибирання килимів потрібно проводити якнайчастіше. Так легше позбутися вовни домашніх улюбленців і запобігти виникненню алергії у членів сім’ї.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!