ГоловнаГосподиняКімнатні рослини очищають повітря у домівці

Кімнатні рослини не тільки роблять нашу домівку затишною, але й очищують повітря.

Кімнатні рослини очищають повітря у домівці і їх потрібно правильно розставляти по квартирі

Від домішків у повітрі допомагають рослини з густою кроною. Для спальні добре підійдуть квіти, які виділяють ефірні масла. Якщо герань поставити на підвіконня у спальні, у Вас буде здоровий сон, а депресія і безсоння залишать домівку.

На підвіконня рекомендують ставити не більше 5 вазонів з квітами. Якщо квіти ароматні, вони значно ефективніше будуть очищувати повітря в квартирі, виділяючи велику кількість фітонцидів.

Кімнатні рослини очищують повітря у домівці і сприяють очищенню легенів

Алое

Кімнатні рослини очищають повітря у домівці
Алое має безліч корисних властивостей

Сік алое використовують у медицині. Крім цього, алое має ще одну цінну властивість – очищення повітря в приміщеннях, поглинаючи до 95% формальдегіду. Під впливом фітонцидів, які виділяє ця рослина, у людини поліпшуються розумові процеси, міцнішає імунітет. Алое краще розмістити в сонячному місці, але не під прямими променями сонця. У догляді він невибагливий, досить поливати 1 раз в 7 днів.

Спатіфіллум

Кімнатні рослини очищають повітря у домівці
Спатіфіллум має розкішний вигляд

У цієї квітки густа і широка листя, яка відмінно поглинає токсини, наприклад, аміак. Також «жіноче щастя» добре зволожує кімнату і має ефектний зовнішній вигляд. Спатифіллум не обов’язково ставити на підвіконня, він добре переносить тінь. Спатіфіллум рекомендовано поливати раз на 3 дні. Квітка очищає повітря від трихлоретилена, формальдегіду і спор цвілі.

Тещин язик (Сансевієрія)

Кімнатні рослини очищають повітря у домівці
Тещин язик (Сансевієрія) має незвичайні властивості

Сансевієрія має незвичайні властивості. Квітка виживає навіть під променями гарячого сонця. Коли він засихає, його дуже легко оживити. Його тільки варто полити і підживити. Сансевієрія очищує повітря в будинку від оксидів азоту та формальдегідів.

Лимонне і апельсинове дерево

Кімнатні рослини очищають повітря у домівці
Апельсинове дерево освіжає повітря в кімнаті

Лимонні й апельсинові дерева дуже добре очищають повітря від мікробів і патогенних бактерій. Вони містять ефірні масла, які освіжають повітря в кімнатах і сприятливо діють на людський організм. Деякі квітникарі без особливих зусиль вирощують такі дерева в квартирах, а деякі прикладають чимало зусиль, щоб виростити рослину і не дати їм загинути.

Шеффлера

Кімнатні рослини очищають повітря у домівці
Шеффлера розкішна рослина, очищує повітря від смол

Шеффлер – це чудова рослина для курців. Шеффлер нейтралізує смоли і нікотин, а також має розкішний зовнішній вигляд. Любить велику кількість розсіяного світла.

 

Ви не можете копіювати текст