ГоловнаГосподиняЯк правильно вибрати термосумку

Як правильно вибрати термосумку

Літо – це чудова пора для подорожей і відпочинку на природі. Як правильно вибрати термосумку, дадуть поради фахівці і поділяться – на що звернути увагу при її покупці.

Як правильно вибрати термосумку, основні критерії вибору

Щоб придбати надійний, якісний і довговічний товар, який стане Вашим вірним помічником, варто прислухатися до кількох важливих порад по його вибору.

Об’єм термосумки

  • Чим він буде більше, тим більше в контейнері буде акумуляторів, відповідно, тим довше він зможе зберігати потрібну температуру. Але вибір обсягу залежить виключно від Ваших потреб.

Існують як невеликі ланч-бокси, в які поміщається кілька бутербродів, так і варіанти для подорожей на 20-40 літрів, але такі «конструкції» досить важкі і потребують наявність автомобіля.

Матеріал

  • Тут може бути два варіанти – жорсткий пластиковий контейнер або сумка з м’яких матеріалів.

Стінки контейнера

  • більш щільні і здатні підтримувати температуру на 20-25 градусів нижче, ніж температура навколишнього середовища. Сумки тут трохи програють, в їх силах забезпечити режим на 15 градусів нижче.

Зовнішній матеріал

  • ізотермічної сумки повинен бути виготовлений з міцної тканини, яку можна мити. Водовідштовхувальні здатності є її безсумнівним плюсом.

Як правильно вибрати термосумку, що повинну бути в середині термосумки

Щоб впевнитися у якості, потрібно заглянути всередину конструкції. Ця частина повинна бути виконана з фольгованого матеріалу, який має відображають властивості.

Також варто звернути увагу на товщину стінок. Якщо вона менше 0,8 см, будьте готові до того, що продукти збережуть свою свіжість максимум на 3 години.

Як правильно вибрати термосумку, акумулятори

Акумулятори холоду. Це обов’язковий аксесуар для ізотермічних контейнерів. Зазвичай вони йдуть в комплекті, але є можливість купити і додаткові одиниці. Наповнювач акумулятора може мати форму гелю або рідини. Гелеві нагріваються повільніше, але коштують дорожче. Оптимальна кількість – 5 штук. Їх потрібно розмістити в кришці і всередині з боків.

Зазвичай акумулятори мають прямокутну форму, але можуть бути і з виїмками, такі моделі зручні для пляшок.

Термін служби наповнення генераторів холоду дорівнює терміну служби самої оболонки, тобто поки не лопне або не деформується пластик, внутрішній зміст буде придатним для використання.

Ремені і замки. Важливо звертати увагу на наявність ременів з підкладками для зручності транспортування, так Ви спокійно зможете перенести ваш міні-холодильник від будинку до машини, і від автомобіля до місця відпочинку. Контейнери великого обсягу часто оснащують телескопічною ручкою і роликами.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст