ГоловнаГосподиняЯк перевірити якість бавовни простими способами

Як перевірити якість бавовни простими способами

Нерідко ми стикаємося з проблемою, що річ, яку ми придбали, не відповідає заявленим продавцем показникам. Як перевірити якість бавовни, щоб речі нас радували і приносили задоволення від користування, допоможуть прості способи.

Сонячне світло

Перш ніж придбати бавовняну тканину чи виріб з неї, піднесіть її до вікна таким чином, щоб на неї потрапляли сонячні промені. Чиста бавовна ніколи не буде блищати, переливаючись, як райдуга. Бавовна повинна бути матовою на вигляд і еластичною на дотик.

Вогонь

Якщо у вас виникли сумніви щодо справжності бавовни, попросіть у продавці невеликий клаптик тканини, витягніть з нього нитку і підпаліть. Натуральний виріб органічного походження буде горіти яскравим жовтим полум’ям. Синтетичні нитки будуть плавитися, залишаючи за собою щось, схоже на пластмасу.

Якщо запропонований виріб насправді з бавовни, після процедури згорання нитки повинен залишитися розсипчастий попіл, запах якого схожий з запахом паленого паперу. Синтетика, як правило, пахне паленою пластмасою.

Температура

Справжній бавовняний виріб чи тканина ніколи не будуть приклеюватись до праски, навіть, якщо температурний режим виставлено на максимум. Але щоб перевірити це, доведеться купити товар. Можна, звичайно, попросити невеликий шматочок, але гладити його буде вкрай незручно.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст