ГоловнаГосподиняЯк мити тефлонову сковорідку, чистити посуд з антипригарним покриттям

Щоб будь-яка річ довго служила і радувала, потрібно правильно за нею доглядати. Господині повинні знати, як правильно мити тефлонову сковорідку та як посуд з антипригарним покриттям. Існує декілька способів очистити пательню з антипригарним покриттям від жиру і бруду різними способами.

Які види антипригарного покриття сковорідок й іншого посуду існують

Ми вже звикли використоаувати в побуті посуд, у тому числі, й пательні, з антипригарним покриттям. Це дуже полегшує процес приготування їжі. Проте, потрібно зважати й на тие, що такий посуд потребує длелікатного догляду за собою

Особливість чистки такого посуду полягає в тому, що потрібно дуже обережно діяти, щоб не пошкодити захисне покриття. Існує декілька видів антипригарного покриття

До антипригарних покриттів відносяться

  • тефлонові,
  • керамічні,
  • мармурові
  • або титанові.

Такі поверхні дуже ніжні, тому мити і чистити їх від жиру і бруду треба дуже обережно. Адже лише одна подряпина може зруйнувати захисний шар, якщо помити посуд неправильно.

Корисні поради, як мити тефлонову сковорідку, чистити посуд з антипригарним покриттям

Як вже зазначалося, не можна допускати подряпин на антипригарній поверхні посуду. Тому слід використовувати лише делікатні способи миття

Тефлонову сковорідку можна мити мильним розчином

  • Це простий і дієвий спосіб, яким користувалися ще наші бабусі і мами. Цей розчин готується зі звичайного мила, можна і з рідкого. Мило треба розчинити у воді, налити у пательню в поставити на вогонь. Треба довести воду до кипіння на повільному вогні. Потім залишити так на 40 – 60 хвилин. Після чого треба вилити мильний розчин і добре ополоснути пательню.

Жир можна відмити за допомогою оцту

  • Оцет добре використовувати, щоб прибрати жир з антипригарної поверхні.  У ємність з теплою водою (склянка води) треба додати декілька крапель оцту, вилити в пательню. Як і з мильним розчином, сковорідку з оцтом треба поставити на вогонь і довести до кипіння. Після чого все змити теплою водою і висушити.

Содовий розчин, щоб чистити посуд з антипригарним покриттям

  • Загалом, сода може пошкрябати антипригарну поверхню, але, якщо використовувати соду, як розчин, цього не станеться. Взагалі, харчова сода, це наш перший помічник на кухні. Отже, готуємо розчин, щоб мити тефлонову сковорідку.

На 1 літр води потрібно взяти 100 г соди, залити отриманим розчином пательню і додати пару крапель рідкого мила. Потім доводимо воду до кипіння, зливаємо і миємо сковороду без остраху пошкодити поверхню.

Корисні поради для легкого побуту

Як легко почистити каструлю і що допоможе висушити взуття

Поради, як відмити решітку на газовій плиті

Як позбутися плісняви

Чистимо пуховики від плям і перемо після закінчення зимового сезону

Якщо вікна ще не миті, поради господинь допоможуть зробити це якісно

Народні методи, як прибрати неприємний запах у туалеті

Що робити, якщо в пральній машині затхлий запах

Ви не можете копіювати текст