ГоловнаГосподиняХолодильник допоможе в несподіваних ситуаціях, про які Ви могли і не знати

Холодильник зазвичай використовується для зберігання продуктів. Проте є багато речей, які, за допомогою холодильника, можуть допомогти зекономити або зробити наше життя трішки кращим.

Холодильник допоможе подовжити життя свічок і позбутися неприємного аромату

Перед тим, як запалити свічку, потрібно покласти її у морозильну камеру принаймні на 2 години. Завдяки цьому, після морозилки, свічка буде горіти значно довше.

Якщо є улюблена книга, але від часу вона набула неприємного запаху плісняви. Або ж  після зберігання риби, пластиковий контейнер «тримає аромат» риби. Цьому можна зарадити, якщо на ніч їх залишити у морозильній камері. На ранок Ваші речі позбудуться неприємних запахів. Звичайно, їх потрібно класти в контейнер (відсік морозильної камери), де в цей час не зберігаються продукти.

За допомогою холодильника можна зекономити на попкорні і зберегти аромат кави

Щоб під час приготування більше попкорну розкривалося, сировину потрібно зберігати у морозильнику. Готувати попкорн потрібно не розморожуючи.

Кавові зерна не потребують особливих умов зберігання, якщо досить скоро вони будуть використанні. Якщо зерна будуть зберігатися від 2 тижнів до місяця, то краще їх помістити у холодильник. Якщо ж кавові зерна потрібна зберігати довгий час (більше місяця), то краще їх заморозити у морозильній камері. Заморожування захищає аромат, ніби консервуючи його у зернятах. Перед помолом, можна і не розморожувати зерна.

Старі фотографії може врятувати холодильник

Фотографії, які довго зберігаються у стосі, часто злипаються між собою. Якщо пробувати відліпити фотокартку одну від одної, то можна пошкодити зображення. Щоб уникнути цього і зберегти пам’ять на фото, потрібно помістити стос фото у морозилку на півгодини. Після чого обережно спробувати відділити фото, це вдасться без пошкодження зображення. Такий метод можна використовувати й для інших злиплих предметів.

Холодильник врятує футболку від жуйки

Цей метод особливо актуальний, якщо в домівці є діти. Коли на одяг прилипла жуйка, треба помістити його у морозилку на кілька годин. Потім заморожену жуйку зішкрябати ножем, а пляму від неї випрати. Таким же способом можна позбутися і плям від свічок.

Косметична процедура, щоб позбутися мішків під очима

Іноді, особливо зранку, ми прокидаємося і бачимо набряки під очима. Якщо це повторюється регулярно, варто тримати у морозильній камері дві чайні ложки. Коли Вам треба швидко прибрати мішки під очима, достатньо притиснути до них ложки з морозилки від кількох секунд до хвилини. Це призведе до звуження судин і спровокує відтік рідини, тоді набряки під очима зникнуть. Цей метод рекомендується використовувати, коли у Вас обмаль часу, щоб зняти мішки під очима.

Холодильник на довше збереже косметичні засоби

Багато ліки і косметики потрібне зберігати у холодильнику, але не в морозильній камері. Щодо косметики, у першу чергу мова йде про креми, тоніки, лосьйони, маски і скраби. Світло і тепла температура негативно позначаються на якості засобу, руйнуючи антибактеріальні речовини, які зазвичай являються складовими косметики.

Ви не можете копіювати текст