ГоловнаГосподиняАктивоване вугілля можна застосовувати несподіваними способами

Всім відоме активоване вугілля можна застосовувати не тільки за прямим призначення – очищенням організму, а я в деяких інших випадках несподіваними способами, про які не всі знають. Деякі секрети використання активованого вугляр відкрили медики та косметологи.

Активоване вугілля при здутті живота і метеоризмі

Активоване вугілля це один з найперших препаратів, який приймають при здутті. Багато людей використовують його при харчових отруєннях, але він може ефективно діяти тільки у перші години проявлення симптомів. Насправді, активоване вугілля максимально дієве при здутті та метеоризмі.

Активоване вугілля для зниження рівню холестерину

Вважається, що активоване вугілля може сприяти зниженню холестерину у крові. Деякі дослідження декларують при щоденному вживання активованого вугляр зниження холестерину від 40 до 50%.

Косметологічні маски для домашнього догляду за обличчям з активованим вугіллям

Активоване вугілля знайшло застосування у косметології. Його використовують для очищення та омолодження шкіри. Маски з активованого вугілля та деяких простих компонентів, просто витягають з пор обличчя жир, бруд. Відповідно пори стають менше, а шкіра м’якше та молодше.

Активоване вугілля для догляду за волоссям

На відміну від сучасних засобів по догляду за волоссям, активоване вугілля не містить хімікатів, тому  з легкістю очищає волосся і шкіру голови від грязі та жиру. При цьому, воно не шкодить, а навпаки – оздоровлює.

Активоване вугуілля можна використовувати для відбілення зубів

Це вугілля може використовуватися для відбілювання зубів та позбавлення неприємного запаху з роту. Для того, щоб відбілити зуби, достатньо декілька разів на тиждень додавати до зубної пасти подрібнене активоване вугілля. Ця процедура також допоможе позбавитися неприємного запаху з роту.

Ви не можете копіювати текст