ГоловнаЕзотерика і магіяЗалучення удачі за допомогою нитки на зап’ястку

Існують різні ритуали для залучення удачі в своє життя. Езотерики вважають, що це можна зробити за допомогою нитки на зап’ястку, якщо підібрати відповідний колір.

Всі знають про оберег з нитки червоного кольору. Проте мало кому відомо про властивості ниток на зап’ястку інших кольорів. А вони можуть впливати на долю людини і залучати удачу та успіх у Ваше життя.

Залучення удачі за допомогою нитки на зап’ястку зеленого і темно-зеленого кольору

Зелена нитка являється одним із древніх оберегів. Вона може допомогти залучити процвітання у життя. Зелена нитка на зап’ястку допомагає у будь-яких починаннях, дозволяє людині зростати і ставити успішною.

Темно-зелена нитка створює заспокійливу атмосферу навколо людини, яка її носить. Темно-зелену нитку можна надівати перед важливою розмовою.

Нитки на зап’ястку помаранчевого, рожевого і жовтого кольору

Помаранчева нитка, на думку багатьох магів, повинна бути у кожного. Помаранчева нитка на зап’ястку сприяє залученню удачі, захищає людину від різних хвороб.

Рожевий колір значно підсилює жіночі енергетичні потоки. Нитку рожевого кольору носила цариця Савська, ім’я якої пройшло через віки, завдяки своїй красі і мудрості.

Жовтий – це особливий колір для нитки. Багато екстрасенсів-новачків стараються носити нитку довго кольору, тому що вона оберігає її хазяїна від чорної магії. Жовта нитка на зап’ястку захищає від хвороб, допомагає досягти вершин успіху.

Залучення удачі за допомогою нитки на зап’ястку синього і блакитного кольору

Щоб залучити удачу у бізнес, езотерики радять носити нитку синього кольору, адже вона дозволить досягти успіху і обійти своїх конкурентів. Нитка синього кольору символізує спокій, тому це допомагає концентруватися на поставлених задачах. Вона схиляє оточуючих людей до поважного ставлення.

Блакитний колір для тих, хто не знаю де отримати пораду. Завдяки блакитному кольору нитки на зап’ястку, буде легше знайти духовного наставника, який допоможе порадою чи дією.

Знання кольору нитки, допоможе обрати вірний варіант, що стане потрібним оберегом і допоможе залучити успіх у життя.

 

Ви не можете копіювати текст