ГоловнаЕзотерика і магіяЗакони Всесвіту для процвітання

Закони Всесвіту для процвітання

Езотерики розповіли про Закони Всесвіту для процвітання, які допоможуть бути здоровими, щасливими і багатими. Варто прислухатися до порад фахівців і старатися застосовувати їх у житті. Вони досить нескладні, але будуть дуже ефективними і дієвими, якщо Ви їх приймите.

Закон порожнечі

Якщо Вам потрібні нові черевики, потрібно викинути старі. Якщо Вам потрібен новий одяг, треба позбутися старого у Вашій шафі. Ви повинні по добрій волі розлучитися з вашими стереотипами, які закладені у старих речах.

Закон циркуляції

Потрібно бути готовою відпустити щось, чим Ви володієте, щоб отримати щось, що Ви бажаєте.

Закон уяви

Втілення цього закону у життя, розпочинається з того, щоб Ви повинні побачити процвітання у Вашій уяві. Зробіть опис свого ідеального дня і не показуйте його нікому, крім того, кому довіряєте. Зберігайте це опис десь під рукою, і у вільний час перечитуйте його.

Закон творчості

Людина може досягти процвітання за допомогою енергії свого мислення, інтуїції і уяви, творчого мислення.

Закон відплати і отримання

Якщо Ви віддаєте щось, то це повертається в десятикратному розмірі. Коли Ви отримуєте блага, дуже важливо ділитися ними з оточуючими. Якщо у вас – дар, і Ви не використовуєте його, то ображаєте вашу Божественну суть. Ви повинні навчитися радіти подарункам долі, які Ви отримали у Ваших здібностях, щоб потім ділитися своєю радістю з іншими. Коли Ви щиро ділитеся з кимось позитивом, то Ви залучаєте ще більше благ у своє життя.

Закон всепрощення

Дуже важливий Закон Всесвіту, якому потрібно навчитися, незважаючи на складний шлях досягнення цього. Якщо Ви не можете прощати людей, Ви не можете приймати своє багатство. Якщо Ваша душа заповнена ненавистю, любов не може знайти в ній собі місця. Ви повинні позбутися негативних почуттів, які поглинають Вас і не дають вам спокою.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст