ГоловнаЕзотерика і магіяЯк загадати бажання на Новий Рік, щоб воно збулося

Як загадати бажання на Новий Рік, щоб воно збулося

Новий Рік – це чарівна пора, час здійснення бажань. Існує поширена прикмета, що все що не загадаєш на Новий Рік, все обов’язково здійсниться і багато способів загадування бажань, щоб вони збувалися. Прості рекомендації як загадати бажання на Новий Рік щоб воно здійснилось до вашої уваги.

Загальні рекомендації як загадати бажання на Новий Рік

  1. При загадуванні бажання на Новий рік необхідно бути вкрай обережним і правильно його сформулювати. Варто пам’ятати, що бажання мають властивість виконуватися. Головне вірити і слідувати певним правилам.
  2. Прохання завжди формулювати тільки в теперішньому часі, не використовуючи минуле або майбутнє. Наприклад: «Я вдячна за своє здоров’я, яке ставати тільки краще з кожним днем».
  3. Під час загадуванні бажань не можна використовувати негативні твердження, наприклад, кажуть: «кров з носа, але я хочу поїхати на відпочинок до Туреччини» або так: «за всяку ціну, я хочу квартиру».
  4. Слово «повинен» не використовувати, це не наказ.
  5. Не можна використовувати слова «ну хоча б». Не варто боятися просити про щось більше. Наприклад, загадавши наступне: «хоч би кімнатку», можна все життя прожити в комунальній квартирі.
  6. Чітко викласти бажане, без двозначних фраз.
  7. Професіонали стверджують, що для того щоб бажання здійснилося, необхідно його правильно сформулювати. Не можна вживати частку «не». Тобто для побажання здоров’я, необхідно говорити: «Я хочу бути здоровим». Неправильно загадувати: «Я бажаю не хворіти».

Якщо чітко діяти даними правилами, всі бажання і мрії обов’язково здійсняться. Всі ці способи загадати бажання можна використовувати не тільки в Новий рік 2019, але і в Старий Новий рік, який прийнято святкується в ніч з 13 на 14 січня.

Як загадати бажання на Новий рік щоб воно збулося

Класичний спосіб загадування бажань

Всім відомий спосіб загадування бажань на Новий Рік, це підпалити папір, на якому написано найзаповітніше бажання. Після згорання, попіл потрібно кинути в келих з шампанським. Випити вміст рівно опівночі.

Загадати бажання в європейський спосіб

Суть даного методу така: рівно опівночі необхідно з’їсти дванадцять виноградинок. Від кісточок необхідно позбутися до останньої секунди першої хвилини нового року. Навіть якщо бажання не здійсниться, буде зайвий привід поласувати ягодою.

Загадати бажання ритуалом зі свічкою

Щоб збулося заповітне бажання на Новий Рік існує ще один простий спосіб. Знадобиться звичайна тонка свічка. Рівно опівночі її необхідно запалити, вимовити над нею заповітні слова, а після ритуалу поставити на святковий стіл. Якщо протягом торжества свічка не гасла, то бажання обов’язково виповнитися.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст