ГоловнаЕзотерика і магіяВажливі життєві закони і правила

Важливі життєві закони і правила

Стосунки з людьми можуть бути добрими або поганими. Але товариські і привітні стосунки приносять радість і щастя у життя. Важливі життєві закони і правила допоможуть мати гармонію у душі і у відносинах з оточуючими людьми.

Допомагайте з доброї волі

Якщо Ви можете комусь допомогти, то допоможіть і робіть це задарма, не очікуючи винагороди. Даром дано, даром робиться, даром і повернеться. Збагачуйте своє серце.

Не обманюйте, бо самі обмануті будете

Говорячи брехня, людина сама себе занурює у павутину брехні: ми не брешемо іншим, ми самі стаємо брехнею. Так наше все життя перетворюється на брехню і всі шляхи його  будуть помилкові.

Не намагайтеся змінювати оточуючих, а змінюйтеся самі

У кожної людини існує свій життєвий досвід і шлях. Ви можете бути лише прикладом, помічником, але не володарем долі інших людей. Не існує нічого більш цінного, ніж відкликатися на події привітно і з добротою.

Живіть сьогоденням, а не минулим чи майбутнім

Наші думки постійно ведуть нас від подій цього дня, відволікають від теперішнього моменту. Потрібно тренуватися просто спостерігати в повному внутрішньому мовчанні, просто дивіться і Ви побачите.

Не прив’язується

Будь-яка прихильність і завищена значущість обернеться для Вас болем. Це веде від життя і його суті, Ви таким чином можете зійти з твердого шляху на болотисте узбіччя.

Не засуджуйте і не критикуйте

Засуджуючи інших, розпускаючи плітки, насміхаючись, Ви берете частину проблем цієї людини на себе. Коли Ви опинитеся в тому ж положенні, Ви згадайте як Ви сміялися над цим, але буде вже пізно.

Світ – це дзеркало Вашої душі

Потрібно думати, відчувати, робити все, що хотіли б, щоб робили стосовно Вас. Інакше кажучи, налаштуйте себе, щоб у дзеркалі бачити приємний образ.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст