ГоловнаЕзотерика і магіяРуна дасть пораду щодо життєвої ситуації

Руна дасть пораду щодо життєвої ситуації

Багато людей недовірливо ставляться до гадання. Але є й інші люди, яким такі підказки Всесвіту дають наснагу йти далі до своєї мети.  Руна на картинці дасть пораду щодо життєвої ситуації. Як правило, «випадковий» вибір тієї чи іншої руни вказує на те, що людина глибоко всередині вже давно знаєте відповіді на питання. Наша підсвідомість просто дає нам підказку за допомогою руни.

Руна дасть пораду щодо життєвої ситуації: DAGAZ Дагаз, це Ви зараз

Дагаз (перша на малюнку) – це світанку. Вона символізує приплив енергії, коли відкривається друге дихання. Нарешті прийшла мить торжества, отримання справедливої і довгоочікуваної винагороди за напружену працю. Також, Дагаз вказує на зміни долі і у поглядах на життя.

DAGAZ символізує глибинні зрушення чи прорив у процесі самопізнання, розворот на 180 градусів. Це як «квадратний сантиметр щастя» (Кастанеда), який дається багатьом, але не всі його помічають.

Руна передбачає удачу або довгий період процвітання. Ймовірний великий прибуток. Відкиньте всі сумніви, Ви постали перед новим життям, новим мисленням, перед духовним осяянням або навіть проясненням. Темрява позаду, почався новий день.

Порада руни DAGAZ

Не вагайтеся і не бійтеся – всі зміни будуть позитивними. Дійте з вірою і впевненістю у перемозі. Не варто занадто поринати у свої проблеми, бо вони можуть виявитися не суттєвими. Вам потрібно готуватись до несподіванок і зміни точки зору.

Руна дасть пораду щодо життєвої ситуації: ALGIZ Алгіз, це Виклик, який кидає Вам доля

Люди, яки обрали руну ALGIZ (друга на малюнку) отримали застереження долі – зараз Вам вкрай необхідно контролювати свої емоції. Зважені слова і продумані дії єдиний Ваш справжній захист на даний момент. Тому що задача, яка стоїть перед Вами, не має рішення. Вам потрібно залишити її на потім і займатися іншими справами.

Іноді руна ALGIZ вказує на майбутню відмову у чомусь, чи на людину, з якою не варто спілкуватися. У нових любовних стосунках ця руна радить почекати, поки не будуть відомі характер і мотиви партнера. У діловій сфері руна вказує на можливий обман, зраду партнера.

Також, люди які обрали цю руну, повинні бути пильними до свого здоров’я. Уважно слідкуйте за своїми зв’язками. Якщо ви вважаєте можливим вступити у стосунки з людьми, які використовують Вас, пам’ятайте про це. В такому випадку Ви повинні взяти на себе відповідальність за свою позицію – тоді Ви можете тільки виграти.

Порада руни ALGIZ

Будьте обережні і уважно спостерігайте за тим, що відбувається в світі і в собі – всюди буде потрібна гнучкість. Відступите, підіть в тінь. Головне – не йдіть в лобову атаку. Обставини не сприяють цьому. Вихід один: пристосуватися до подій.

Руна дасть пораду щодо життєвої ситуації: BERKANA Беркана вказує, на що Ви можете орієнтуватися

BERKANA (третя на малюнку) вказує, що щось перешкоджає Вашій вдачі.  Це можуть бути як зовнішні сили, які не залежать від Вас, так і риси Вашого характеру. Поява цієї руни свідчить про тимчасові труднощі, порушення гармонії і емоційного спокою. У Вас може з’явитися тривожність, нестабільні стосунки, неприємності у відносинах з близькими, занепад у професійній сфері.

Зовнішні події, а скоріше – особисті риси характеру, заважають рухатися вперед. Через це Ви можете опустити руки. Але в такій ситуації не можна проявляти зневіру, а навпаки – старанність і ретельність. Вивчіть те, що сталося, свою роль в цьому, свої потреби та потреби інших. Проаналізуйте, чи не ставите ви свої бажання вище потреб інших, особливо близьких людей.

Порада руни BERKANA

Люди, які обрали цю руну, повинні шукати причину невдач. Не можна піддаватись відчаю. Аналізуйте ситуацію і самого себе, свої вчинки і їх мотивацію. Вам потрібно вести себе дуже стримано і виважено, контролюйте, що говорите. Якщо слідувати цим порадам руни BERKANA, все згодом стане на свої місця і удача повернеться до Вас.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст