ГоловнаЕзотерика і магіяПрикмети про невдачу, які підказки долі віщують про негаразди?

Прикмети про невдачу, які підказки долі віщують про негаразди?

Взаємодія з навколишнім світом наших пращурів створила і донесла до наших часів чимало знаків про ймовірні майбутні події. Є деякі прикмети, які вказують на невдачу, існують підказки долі, що віщують про майбутні негаразди. Знаючи ці прикмети, варто зважати, щоб спробувати убезпечити себе від лиха

Які підказки долі віщують про негаразди й лихо?

Страшна подія часто стається раптово, коли її не очікуєш. Проте за віки наші предки склали декілька прикмет, які можуть вказувати на прийдешні проблеми. Варто прислухатися до голосу наших пращурів

Метелик або птах в домівці

Якщо живі істоти, наприклад, метелик або птах, раптово з’являються в будинку, це може вказувати на сумну звістку про хворобу когось з близьких або навіть про смерть у сім’ї. Езотерики вважають, що такі підказки долі даються не для залякування чи впадання в паніку, а щоб почати діяти. На фізичному рівні – це треба метелика та випустити на вулицю, а птаха, відпустивши на волю, треба вслід перехрестити та помолилися про захист. І після цього варто перевірити стан здоров’я у всіх близьких людей. Адже більшості захворювань можна запобігти чи уповільнити їх розвиток. Тому так важливо не ігнорувати такі знаки Всесвіту.

Коли виє собака

Дуже важко чути, коли довго й сумно виє собака. І під таким тривожним відчуттям існує підґрунтя, про що свідчать прикмети. Наші предки довгий вий собаки вважали провісником швидкої смерті. Якщо в родині є тяжкохвора людина, й собака починає довго й протяжно вити, наші предки вважали це знаком скорого завершення земного шляху цієї людини. Коли насувається така біда, рідні та близькі морально готувалися до гіршого, розглядаючи собаку як своєрідного посланця долі.

Забуті речі

Якщо у поспіху щось забути, це може виявитися не простою випадковістю. Інколи – це підказка долі, яка вберігає від якогось лиха. Повернення за тим, що забули – це може бути і захист від біди, і наполегливе застереження від майбутніх потенційних небезпек. Наприклад, відправляючись у відпустку, людина забула квиток й повернулася за ним додому. І в цей час сталося ДТП по маршруту слідування. Навіть є ритуал, якому ми часто навіть підсвідомо слідуємо: повернувшись додому за забутою річчю, ми дивимося в дзеркало. Вважається, що віддзеркаливши, ми прибираємо з нашого шляху негаразди.

Прикмети про невдачу, труднощі й хвороби

Не всі прикмети, які дійшли до нас з давніх часів обов’язково здійснюються. Але в будь-якому випадку вони являються сигналом, що щось в нашому житті відбувається не так.

Попередні привітання

Можливо кожен з нас хоч раз у житті стикався, коли нас вітають з чимось заздалегідь. І це не завжди добре, тому що інколи це може бути недоброю ознакою. Езотерики поясняють, чому завчасне привітання являється негативом, тому що це змінює перебіг подій, які ще не сталися. Ніхто не знає, яка доля нам випаде в майбутньому, що може статися з нами далі. А помилка у привітанні може зміни хід подій та призвести до неприємностей, захворювань та інших несприятливих ситуацій.

Зламаний годинник і перерваний хід часу

Коли зупиняється чи ламається годинник, то переривається хід часу. Народні прикмети вважають, що це віщує про грошові та особисті втрати. Такі прикмети могли виникнути у наших пращурів з поваги до часу та грошей. Існує прикмета, що, якщо у вас зупинився годинник, тоді в цей день не можна давати гроші в борг та займатися марнотратством. Це захистить вас і вашу родину від фінансових труднощів та неприємностей.

Ворони

Якщо ворона прилетіла на подвір’я чи сіла на вікно й розпочала голосно кричати – каркати, то це до лихих подій у скорому майбутньому. Якщо ворона подає голос біля вікна людини, яка нездужає, то це може вказувати на погіршення самопочуття. Прикмети про ворон – це прикмети про невдачу.

Народні прикмети, якщо тріснуло скло

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст