ГоловнаЕзотерика і магіяПорча на самотність має свої ознаки і методи її виявлення

Порча на самотність має свої ознаки і методи її виявлення

Езотерики і маги попереджають, що існують різні види порчі. Порча на самотність частіше за все наводиться на жінок через заздрість, ревнощі і помсту. Порча на самотність буває різних видів і сили.

Ознаки порчі на самотність і методи її виявлення необхідно знати, щоб зрозуміти, чи на Вас наведена порча, або ж складнощі в особистому житті, то результат Ваших дій.

Порча на самотність має свої ознаки

  • Фахівці виокремлюють базові ознаки, які свідчать про наявність наведеної порчі
  • тривалий час, коли відсутні інтимні стосунки з протилежною статтю;
  • існуючі стосунки в парі руйнуються, як тільки мова заходить про їх офіційне оформлення (взяття шлюбу у РАГСі), спільне проживання, бажання народити спільних дітей;
  • потенційні партнери оминають Вас, залишаючи стосунки на рівні товариських або теплої дружби (не заходять у сферу романтичних відносин);
  • домашні тварини по незрозумілій причині агресивно реагують на Вас;
  • сон, який постійно повторюється з сюжетом, коли Ви на самоті безліч часу ходите по похмурому місцю, чекаючи допомоги, що Вас врятують і захистять;
  • у Вас постійне відчуття, що хтось спостерігає за Вами. Навіть тоді, коли поряд нікого немає.

Ці ознаки можуть бути як у жінок, так і у чоловіків. Якщо Ви розумієте, що більшість з них присутні у Вашому житті, то необхідно щось робити, щоб зняти наведену порчу на самотність.

Порча на самотність має певні методи її виявлення

Виявити порчу на самотність допоможуть речі, наділені магічними властивостями, що виявляють негативну енергію; молитви, освячена вода.

Як виявити порчу на самотність за допомогою води і яйця

Для проведення ритуалу за цим методом знадобиться склянка з водою і свіже яйце. Склянку з водою потрібно помістити тім’я ( верхня частина поверхні голови між лобовою і потиличною областями) і розбити туди яйце. Діяти потрібно обережно, щоб не пошкодити жовток. Протягом 5 хвилин ведеться спостереження. Якщо ніяких змін не помічено, то негативної програми не наведено. Якщо ж у склянці з’являться бульбашки чи рідина закаламутиться, значіть на жінку наведено порчу на самотність.

Метод виявлення порчі на самотність у церкві

Щоб провести цей ритуал і дізнатися, хто навів порчу на самотність, потрібно піти в церкву і купити там 7 свічок, ікону Ісуса Христа і взяти освячену воду. Вдома опівночі всі свічки треба запалати, прочитати молитву «Отче наш» і наговір: «Як тільки свічки погаснуть убога, недоброзичливець знайде до мене дорогу». Після цього потрібно відпити освяченої води, дочекатися, щоб свічки догоріли і йти спати. Вранці свічні недогарки треба закопати на пустирі. Той, хто навів порчу, прийде через 3 дні і попросить щось із речей на час або гроші в борг.

Як виявити порчу на самотність за допомогою сірників

В склянку треба налити святу воду і запалити свічку з церкви. Далі потрібно читати молитву «Отче наш», підпалювати сірники і кидати у склянку з водою. Всього запалюємо 7 сірників і спостерігаємо за їх положенням. Якщо сірники будуть тонути, то наведена порча.

Після з’ясування одною з методик, якщо Ви зрозуміли, що наведена порча на самотність, потрібно терміново вжити заходів, щоб її позбутися. Якщо це не сильна порча, можна зробити це самостійно. Якщо ж наведена серйозна порча, необхідно звернутися до фахівця.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст