ГоловнаЕзотерика і магіяПорча на самотність, які є види і що означають

Порча на самотність, які є види і що означають

Порча, як вважають езотерики – це згусток негативної енергії, яка проникає у біополе конкретної людини з метою руйнувати її тонке тіло. Порча викликає хвороби, родинні розбрати, зубожіння, проблеми на роботі. А порча на самотність може зруйнувати особисте життя людини. Тому так важливо знати, які ознаки має порча на самотність і які види прокльонів існують, щоб зняти негативні наговори.

Негативну енергію можна прибрати, але важливо з’ясувати саме яка порча наведена.

Порча на самотність: Вінець безшлюбності

Цей негативний енергетичний вплив заважає людині, на яку направлений, укласти шлюб. Така людина може роками жити з коханою людиною, але як тільки мова заходить про взяття законного шлюбу, тобто походу до РАГСу, то все летить шкереберть. Часто на цьому стосунки завершується.

Порча Печатка самотності

Негативний вплив цією порчі руйнує життя не лише самої жертви, але й впливає на життя її нащадків. Езотерики застерігають, що печатку самотності накладають, коли хочуть знищити не лише певну людину, а й весь її рід. Яскравим проявом цієї порчі на самотність, являються проблеми у будь-яких стосунках з протилежною статтю

Порча на самотність Саван самотності

Таку сильну порчу самостійно навести неможливо, тому що для цього потрібно мати відповідні знання і вміння. Ритуал наведення савану самотності потребує прив’язку до жертви трьох душ померлих. Після проведення ритуалу по наведенню савану самотності, жертва цієї чорної порчі не зможе будувати стосунки з протилежною статтю, створити сім’ю. саван самотності – дуже сильна порча, тому, щоб її позбутися, потрібно звертатися до фахівця.

Порча на самотність: прокляття на холодну постіль

Цей вид порчі часто насилають на дівчину, яка «увела» хлопця. Ритуал наведення порчі на холодну постіль проводиться у присутності хлопця. Під час ритуали дається магічна установка, що стосунки у новій парі не складатимуться. В результаті такої порчі, пара розпадається і в подальшому у кожного з них будуть проблеми налагодити особисті стосунки.

Порча на самотність: Вдовин саван

Самий страшний вид порчі, яка насилається на дорослих жінок. Чорною магією на коханого або чоловіка жінки насилається смерть.

Порча на самотність: пустоцвіт

Дуже жорстокий вид порчі, коли людина проклинається двічі. Жертва приречена на невдачі в особистому житті і не зможе продовжити свій рід через зачаття і народження нащадка.

Ознаки порчі на самотність у жінок

Існують певні ознаки саме цього виду порчі

  • Жінка знайомиться з чоловіком, але не може вийти за нього заміж.
  • Після першої ж сварки чоловік зникає і стосунки припиняються.
  • Хтось з жінок роду – мама або бабуся відбили у когось хлопця.
  • Жінка погано спить ночами, їй сняться кошмари.
  • Від жертви відвертаються знайомі і друзі.
  • Стосунки руйнуються, жінка переживає і страждає, через що починає хворіти.

Всі ці різновиди порчі на самотність мають одне на меті – не дати жертві мати сімейне життя і щастя родинного кола. Все це відбувається через заздрість або помсту. Тому езотерики радять бути обережними, розповідаючи про свої перемоги і досягнення.

Загалом, важливо знати і розуміти, що таке порча.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст