Порча на гроші: як дізнатися, що пороблено на бідність і як позбутися цього негативу

Іноді стається так, що фінансова ситуація в людини погіршується без видимих на то причин. І як не старайся, нічого не виходить, щоб покращити. У такому випадку спадає на думку, що було пороблено на бідність. Заздрісники часто наводять порчу на гроші. Але за допомогою ритуалу можна позбутися цього негативу і порча на гроші більше не буде переслідувати.

Порча на гроші: як дізнатися, що пороблено на бідність

Такий вид порчі нескладно виявити і позбутися її, поставивши захист на майбутнє. Для цього потрібно провести нескладний ритуал.

  1. Потрібно з гаманця витягти всі гроші –і купюри, і монети. Всі чеки, банківській картки, візитки – все, що в ньому є.
  2. Ретельно перевіряємо, щоб гаманець був зовсім порожнім і нічого в ньому не залишилося.
  3. Після цього треба закрити всі замочки, липучки, кнопки на всіх відділеннях гаманця, які тільки є. Ще раз перевірити – всі відділення повинні бути закриті.
  4. Беремо щільну червону нитку і обмотуємо закритий гаманець кілька разів,щоб залишити довгий «хвостик» нитки.
  5. Запалюємо свічку і тримаємо гаманець над нею, тримаючи за «хвостик» нитки. Обережно, щоб полум’я свічки не торкалось гаманця!
  6. В цей час проговорюємо: «Покажи, вогонь, чи є порча на гаманці або на його господарі – мені».

Якщо під час наговору полум’я свічки почало раптом відхилятися або тріщати, це означає, що було пороблено на бідність. Тобто була наведена порча на гроші.

Порча на гроші: як позбутися того, що було пороблено на бідність і як захистися на майбутнє

Після того, як був проведений ритуал і з’ясувалося, що було пороблено на бідність, слід позбутися цієї порчі. Для цього потрібно гаманець загорнути у зелену тканину і на ніч покласти у якесь темне місце. Наприклад, у шухляду чи коробку.

Вранці потрібно взяти гаманець і зняти зелену тканину. Її необхідно викинути за межами домівку, тому що вона ввібрала в себе негатив і порчу.

Щоб захиститися на майбутнє від порчі на гроші, слід зробити наступне.

Взяти маленький листок паперу і написати: ««Ставлю паркан, не пройде ні маг, ні злодій. Міцно-міцно, міцно-міцно. Захист сильний! »

Потім цей папірець слід покласти у потаємну кишеньку гаманця, закрити на замочок – нехай завжди лежить там, як оберіг від порчі на гроші.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст