ГоловнаЕзотерика і магіяОберіг від пристріту для дитини і для вагітної жінки вбереже від лихого...

Оберіг від пристріту для дитини і для вагітної жінки вбереже від лихого ока

Кожна людина може стати жертвою пристріту, особливо він небезпечний для дітей і вагітних жінок. Тому потрібно використовувати оберіг від пристріту для дитини і для вагітної жінки, який вбереже від лихого ока, вроків і негативу заздрізнисків і недоброзичливців

Оберіг від пристріту для дитини вбереже від лихого ока

Дієвим і простим оберегом для дитини від пристріту стане намовлена шпилька. Цей амулет зробити дуже просто. Вона захистить малюка від лихого ока, щоб дитина не постраждала. Потрібно взяти шпильку, прочитати над нею молитву «Отче наш», перехрестити її. Потім потрібно приколоти шпильку до внутрішнього боку одягу, наприклад, на манжетах, на штанцях або прищепити на поділ сукні.

Оберіг для вагітної вбереже від лихого ока

Вагітна жінка повинна остерігатися негативної енергії від злих людей, адже злі люди можуть нашкодити не лише жінці, але й малюку у її лоні. Тому потрібно зробити оберіг від пристріту для захисту обох. Для вагітної жінки найкращим оберегом від пристріту стане маленьке дзеркальце. Потрібно покласти його в нагрудну кишеню. Тепер, якщо Вас спробують наврочити, негатив повернеться назад тому, хто його послав.

Обереги від пристріту (сглаза)

Такі прості обереги можуть захистити вас і ваших рідних.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами