ГоловнаЕзотерика і магіяКарти Таро пророкують долю по даті народження

Карти Таро пророкують долю по даті народження

Дата народження людини приховує багато таємних знань про неї. Карти Таро допоможуть з’ясувати Ваші сильні сторони і краще зрозуміти вплив дати народження на формування Вашого характеру.
Щоб вирахувати карту Тару, яка керує людською долею, потрібно скласти всі цифри дати народження. Наприклад, дата народження 1 січня 1990 року. Робимо прості підрахунки 1+1+9+9+0=20=2+0=2.

Карти Таро пророкують долю по даті народження: цифри від 1 до 5

Одиниця. Карта Мага

Люди, які отримали за датою народження карту Мага, креативні та рішучі. Якщо Маг поставив собі мету, він обов’язково її досягне, чого б це не вартувало.

Двійка. Карта Верховної жриці

Володарка карти Верховної жриці може надати відповідь на будь-яке питання. Верховна жриця може відчувати еманації Всесвіту, його інформаційний потік і розпізнає в ньому істину.

Трійка. Карта Імператриці

Люди, які мають за датою народження карту Таро Імператриці, вважаються самими чутливими у Всесвіті. Вони дуже прив’язані до матеріальних цінностей.

Четвірка. Карта Імператора

Володарі карти Імператора самі надійні і стійкі люди, на них завжди можна покластися у будь-якій ситуації. Імператори чітко слідують встановленим правилам. Їх кредо – справедливість.

П’ятірка. Іерофант

Карта з номером п’ять відображає Іерофанта. Такі люди розсудливі і чуйні, вони завжди можуть дати корисну і розумну пораду. Іерофанти відмінні аналітики, однак їм не завжди вистачає рішучості.

Карти Таро пророкують долю по даті народження: цифри від 6 до 9

Шістка. Карта Закоханих

Люди, яким випала карта Таро шість, це чуйні, ніжні особистості. Вони часто знаходяться у мріях і ілюзіях. І при цьому, вони забувають про те, що для здійснення своїх планів потрібно повертатися з небес на Землю.

Сімка. Карта Колісниця Сімки

Карта Таро Колісниця Сімки відображає енергійних і цілеспрямованих людей. Це новатори, сміливі і активні, які будь-якою ціною будуть добиватися бажаного.

Вісімка. Карта Сили

Карта Сили надає її володарю внутрішній магнетизм і чарівність. Вони захищають слабких і проявляють турботу про оточуючих. Вісімка випромінює власність і авторитет.

Дев’ятка. Карта Відлюдника

Люди з цією картою воліють бути наодинці зі своїми думками і спостереженнями. Такі люди замкнуті, але вони можуть спілкуватися з приємними їм людьми.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст