Головна Езотерика і магія Карти Таро пророкують долю по даті народження

Карти Таро пророкують долю по даті народження

Дата народження людини приховує багато таємних знань про неї. Карти Таро допоможуть з’ясувати Ваші сильні сторони і краще зрозуміти вплив дати народження на формування Вашого характеру.
Щоб вирахувати карту Тару, яка керує людською долею, потрібно скласти всі цифри дати народження. Наприклад, дата народження 1 січня 1990 року. Робимо прості підрахунки 1+1+9+9+0=20=2+0=2.

Карти Таро пророкують долю по даті народження: цифри від 1 до 5

Одиниця. Карта Мага

Люди, які отримали за датою народження карту Мага, креативні та рішучі. Якщо Маг поставив собі мету, він обов’язково її досягне, чого б це не вартувало.

Двійка. Карта Верховної жриці

Володарка карти Верховної жриці може надати відповідь на будь-яке питання. Верховна жриця може відчувати еманації Всесвіту, його інформаційний потік і розпізнає в ньому істину.

Трійка. Карта Імператриці

Люди, які мають за датою народження карту Таро Імператриці, вважаються самими чутливими у Всесвіті. Вони дуже прив’язані до матеріальних цінностей.

Четвірка. Карта Імператора

Володарі карти Імператора самі надійні і стійкі люди, на них завжди можна покластися у будь-якій ситуації. Імператори чітко слідують встановленим правилам. Їх кредо – справедливість.

П’ятірка. Іерофант

Карта з номером п’ять відображає Іерофанта. Такі люди розсудливі і чуйні, вони завжди можуть дати корисну і розумну пораду. Іерофанти відмінні аналітики, однак їм не завжди вистачає рішучості.

Карти Таро пророкують долю по даті народження: цифри від 6 до 9

Шістка. Карта Закоханих

Люди, яким випала карта Таро шість, це чуйні, ніжні особистості. Вони часто знаходяться у мріях і ілюзіях. І при цьому, вони забувають про те, що для здійснення своїх планів потрібно повертатися з небес на Землю.

Сімка. Карта Колісниця Сімки

Карта Таро Колісниця Сімки відображає енергійних і цілеспрямованих людей. Це новатори, сміливі і активні, які будь-якою ціною будуть добиватися бажаного.

Вісімка. Карта Сили

Карта Сили надає її володарю внутрішній магнетизм і чарівність. Вони захищають слабких і проявляють турботу про оточуючих. Вісімка випромінює власність і авторитет.

Дев’ятка. Карта Відлюдника

Люди з цією картою воліють бути наодинці зі своїми думками і спостереженнями. Такі люди замкнуті, але вони можуть спілкуватися з приємними їм людьми.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами