Яких снів слід остерігатися – тлумачення кошмарів

Кожна людина хоч раз у житті бачила кошмари у снах. Більшість з таких снів – результат напруженої нервової системи, зумовлений зовнішніми факторами. Наприклад, емоційні перенавантаження, проблеми на роботі або неправильний спосіб життя. Проте езотерики вважають, що деяких снів слід остерігатися, тому що вони можуть мати пророче значення.

Яких снів слід остерігатися і чому – тлумачення деяких кошмарів

Деякі кошмари – плід нашої фантазії. Проте деякі сни – це наша підсвідомість намагається подати сигнали і попередити нас. Такі сни часто називають пророчими і тому слід знати, яке існує тлумачення цих кошмарів.

Мухи і повторення

Фахівці вважають, що слід боятися снів, у яких літають мухи. Особливо, якщо цей кошмарний сон регулярно повторюється. На думку езотериків, так виглядає пастка одного із демонів сну. Ця темна сутність зачиняє людську душу у світі ілюзій. Ситуації будуть повторюватися кожен раз до тих пір, поки людина не знайде вихід із лабіринту.

Чорна (темна вода)

Сни, наповнені стихією води, дуже важливі. Якщо наснилася прозора і чиста вода, то це гарний знак. В разі, коли сон був, в якому людина купається у темній воді або тоне, то це може бути сигнал про хворобу. Якщо при цьому уві сні світить сонце, то це знак, що хворобу буде швидко подолано.

Зуби

Якщо наснилося, що кришаться і випадають зуби, це знак про швидку смерть когось із близьких. Дуже важливо розповісти про цей сон родині, тоді, на думку езотериків, це сновидіння не збудеться. Також варто звернути увагу, як саме випадають зуби – з кров’ю або без. Якщо уві сні є кров, загине близький родич, якщо її немає – дальній.

Проте не всі сни віщують нещастя. Можливо, на появу кошмарів вплинув стан людини або в кімнаті дуже жарко. Тобто потрібно прибрати зовнішні фактори, які можуть призвести до погано сну.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст