Як зняти порчу за допомогою воску самостійно за покроковими рекомендаціями

Іноді недобрий погляд чи неприємне слово сторонньої людини може змінити настрій і все почне падати з рук. Іноді це відбувається випадково, але іноді – деякі люди спеціально сіють негатив у свого співрозмовника. Іноді ненависть настільки сильна, що переходить навіть на членів родини. Тому важливо знати, як зняти порчу за допомогою воску самостійно. За покроковими рекомендаціями фахівців це можливо зробити вдома.

Як зняти порчу за допомогою воску: ознаки порчі, що наведені на людину і на сім’ю

Якщо людина відчуває недомагання, її часто переслідує поганий настрій, агресія і песимізм – це може бути не просто так, а свідчить про наведену порчу. Тому важливо проаналізувати ситуацію, прислухатися до своєї інтуїції. Особливо варто звернути увагу на симптоми:

  • захворювання, які складно діагностувати;
  • безпричинна апатія і занепад сил;
  • виникнення проблем на роботі без особливих підстав, ймовірне звільнення;
  • домашні улюбленці стають агресивними;
  • з’являються страхи і фобії, які нічим пояснити;
  • шкідливі звички і/або втрата над ними;
  • нічні кошмари, поганий сон.

Звичайно, ці симптоми можуть мати причини, які можна пояснити. У кожної людини бувають погані дні, але, якщо Вам постійно не щастить, чи життя різко погіршується, варто з’ясувати причини такої ситуації і прийняти певні кроки.

Як зняти порчу за допомогою воску самостійно: покрокові рекомендації і змова

Досить розповсюджений спосіб зняття порчі являється використання церковного воску. Цей метод також дозволить з’ясувати, чи була наведена порча, чи неприємності пов’язані з вчинками самої людини або зовнішніми обставинами, не в езотеричному сенсі.

Ритуал на зняття порчі за допомогою воску потрібно проводити на світанку, до сходу сонця. Проводити його потрібно у кімнаті, в якій нікого немає.

У відро потрібно набрати води з криниці. Набирати її потрібно черпаючи з заходу на схід. Можна набирати воду в річці, зачерпуючи проти течії. Взагалі, вода має магічну силу, на яку потрібно зважати.

Коли набирається вода потрібно читати змову: «Предки наші! Дозвольте води набрати від всякої нечисті, від усякого чаклунства злого, від всіх тварюк, від усіх болів, на добре здоров’я (ім’я людини). Гой! Слава!». Нести воду потрібно одразу додому і ні в якому разі не озиратися назад.

Прийшовши додому необхідно вилити воду у миску і опустити туди якійсь срібний виріб, щоб знезаразити її і додати чудодійної сили. Потім взяти церковну свічу, розтопити віск над ємністю і повільно вливати його у воду. Воскові фігури, які з’являться у воді, потрібно уважно роздивитися. Якщо віск має гладеньку структуру і застигає у воді легкими хвилями, то це свідчить про чисту енергетику.

Якщо віск застигає у вигляді петлі, це свідчить про спадкову порчу. Віск у вигляді шишкоподібних пірамідок, фігурок з гострими кутами – це свідчення наведеної порчі на людину. У деяких випадках достатньою один раз відлити віск, щоб зняти наведену порчу. Перевірити це можна, повторивши цей ритуал і подивившись на результат (воскові фігурки, як описано вище).

Не можна займатися зняттям порчі в неділю, пост і церковні свята. Для чоловіків обряд проводять по понеділках, вівторках і четвергах, а для жінок – по середах, п’ятницях і суботах.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст