Як зняти порчу самостійно за допомогою яйця

Порча здатна ламати життя і долі. Заздрість деяких людей не знає меж і вони ладні на все, щоб нашкодити Вам і Вашим близьким через різні магічні ритуали, наприклад, через наведення порчі. Якщо порча не наведена магами, то порчі можна позбутися самостійно. Як зняти порчу самостійно за допомогою яйця та як правильно провести ритуал, поділилися фахівці.

Як позбавитись порчі самостійно за допомогою яйця, в якому закладено магічний зміст

Як зняти порчу самостійно за допомогою яйця
Яйце підкаже чи наведена порча

Яйце вважається містичним продуктом. В магії воно асоціюється з душею людини. В старовину вчені вважали, що саме з яйця почалося створення світу. Навіть в казках яйце мало містичний зміст і крило у собі суть життя створінь. Всі пам’ятають з дитинства казку, в якій смерть Кощія (злого чарівника), була у предметах. Одним з таких предметів було яйце, в якому зберігалася голка, на кінці якої – смерть цього темного створіння.

Зараз ми знаємо, що яйце місить багато корисних речовин. А езотерики вважають, що білок сирого яйця дуже реагує на порушення енергетичного поля людини.

За допомогою яйця можна з’ясувати чи наведена порча. Для цього потрібно виконати ритуал: тричі прочитати молитву «Отче наш», потім розбити яйце у банку з водою і залишити на ніч під ліжком – узголів’я. вранці потрібно подивитися: якщо субстанція буде не каламутна, то порчі немає. Якщо ж білок буде мутним, то, нажаль, порча була наведена.

Також, зрозуміти чи наведена порча на Вас чи Ваших рідних, допоможуть певні ознаки. 

Існують різні методи, як знати порчу самостійно. Наприклад, за допомогою воску, сірників, ладану.

Наразі, ритуал з яйцем, досить дієвий для зняття порчі.

Ритуал, як зняти порчу самостійно за допомогою яйця

Як зняти порчу самостійно за допомогою яйця
Проводити ритуал зняття порчій яйцем слід чітко по інструкції

Знімаючи порчу самостійно, потрібно чітко притримуватися інструкції. Для проведення ритуалу зняття порчі, знадобиться 5-10 яєць. Фахівці радять проводити ритуал з помічником, тому що негатив потрібно прибирати з усього тіла, не пропустивши ні сантиметру.

Ритуал на зняття порчі за допомогою яйця проводиться до світання у період спадаючого Місяця. Варто робити це у просторій кімнаті з відкритим вікном. Перед іконою запалюється церковна свічка і перед нею повинна сидіти людина, з якої знімають порчу.

Починати викочування слід з голови: в руку береться яйце і далі треба повільно водити ним над головою за годинниковою стрілкою. Потім такі самі рухи потрібно провести з навколо шиї і плечей. Далі яйцем у правій руці проводять від плеча до ступні. Як тільки яйце стане важким, його відкладають і беруть нове, щоб продовжити ритуал.

Використані яйця потрібно розбити і вилити у ємність з водою. Після чого її виносять на вулицю і треба закопати разом з шкарлупками в безлюдному місці. По завершенні необхідно проговорити слова: «Земля Свята, Богом створена, забери наговір брудний, порчу погану, хворобу страшну. Амінь!»

Після першого очищення яйцем від порчі, людина може відчути полегшення, ніби з плечей спала велика тяжкість. Проте фахівці підкреслюють, що ритуал потрібно проводити кожен день протягом тижня.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст