ГоловнаЕзотерика і магіяЯк зняти порчу на самотність за допомогою ритуалів самостійно

Як зняти порчу на самотність за допомогою ритуалів самостійно

Порча – це негативний вплив на людину. Порча на самотність – страшний наговір, який не дає шансу людині мати щасливе сімейне життя. Існують різні види порчі на самотність. Щоб з’ясувати, чи дійсно накладена порча або ж самотність – результат недолугих вчинків самої людини, потрібно провести ритуали на з’ясування. Якщо порча дійсно накладена, маги розповіли, як можна самостійно зняти порчу на самотність за допомогою ритуалів.

Як зняти порчу самостійно, наведену на самотність, за допомогою ритуалу для новачків

Як зняти порчу на самотність за допомогою ритуалів самостійно
Ритуал для новачка як зняти порчу на самотність

Пізно ввечері потрібно вийти на перехрестя доріг або стежок, важливо, щоб там нікого не було. Посередині перехрестя кладуть кілька монет і пошепки говорять:

«Є поле мертве, у полі тому живе горе гірке. Живе горе у полі, поживає, самотності воно не знає. Заговорюю я раба Божого (ім’я), саму себе, щоб і мені самій свій вік не вікувати, щоб у самотності не страждати. Піде моя самотність у темне поле, де живе горе гірке, будуть там вони разом бувать, а мене на завжди їм залишать. На замок свої слова закриваю, ключ на перехресті кидаю, нікому його у пилу не знайти, слова мої не відкрити. Амінь».

Щоб підсилити дію цього ритуалу на самостійне зняття порчі на самотність, його повторюють 9 вечорів. Кожного разу перехрестя обирається нове і безлюдне.

Як можна самостійно зняти порчу на самотність за допомогою кришталю і води

Як зняти порчу на самотність за допомогою ритуалів самостійно
Кришталева чаша, джерельна вода і своє фото потрібні для ритуалу самостійного зняття порчі

Цей ритуал проводиться, коли сонце вже сіло. Для його проведення потрібно у кришталеву ємність налити джерельної води. Потім кришталеву чашу (склянку) з водою поставити на своє фото і сісти поряд. Треба уявляти себе щасливим і не самотнім. Подумки малюють образи сім’ї – чоловіка, дітей. Коли людина зарядиться позитивною енергією, то звертається до рідини у ємності. Воді розповідають, як погано бути самотнім, просять очистити від негараздів і злого ока. Моляться про благодать у сімейному житті, низько кланяються і дякують воді. Після чого все залишають, як є і йдуть спати.

Вранці, коли прокинулись, беруть кришталеву ємність і йдуть на двір, де виливають рідину на змелю і просять забрати негатив. Після ритуалу, кришталеву ємність потрібно промити у проточній воді.

Порчу на самотність можна зняти за допомогою ритуалу з яйцем.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст