ГоловнаЕзотерика і магіяЯк привернути удачу в дзеркальну дату 08.08. 2019 року

Як привернути удачу в дзеркальну дату 08.08. 2019 року

Дзеркальні дати мають велику силу. Дні з дзеркальною датою мають незвичайну енергетику, якою діляться з людьми. Як привернути удачу в дзеркальну дату 08.08. 2019 року на виконання бажання, фінанси і кохання, поділилися езотерики.

В нумерології число 8 уособлює матеріальний достаток і випадкову удачу.

Як привернути удачу в дзеркальну дату 08.08., ритуал на виконання бажання

Ритуал на виконання бажання потрібно проводити у дзеркальну дату – 08.08. і в дзеркальний час – 20:08. Вважається, що 8 серпня о 8 годині вечора і 8 хвилин, відбувається потужний викид енергії. Саме в цей момент потрібно просити Весвіт про допомогу.

Для проведення ритуалу, щоб привернути удачу в дзеркальну дату 08.08., знадобляться: листок паперу, ручка або олівець і свічка.

Як тільки Ваш годинник покаже час 20:08, на цьому листочку потрібно написати Ваше бажання. Важливо чітко сформулювати, чого саме Ви хочете отримати від Всесвіту.

Потім листочок з бажаннями потрібно потримати пару хвилин над полум’ям свічки (слідкуйте, щоб він не загорівся). В цей момент потрібно читати заговір: «Вдача прийди, страхи – геть! Проходить день. Настає ніч». Потім листок з бажанням згорніть і покладіть в місце, відоме тільки Вам чи у гаманець. Він буде Вашим талісманом на виконання бажання і допомагатиме їх здійсненню.

Як привернути удачу в дзеркальну дату 08.08. 2019 року, фінанси і робота

8 серпня люди відчують сильну енергетику, тому провести ритуали буде значно легше і їх вплив буде суттєвим. Важливо правильно ставити і формулювати бажання, чітко ставити перед собою цілі і задачі. Всесвіт буде направляти Вас, в цей день варто прислухатися до своєї інтуїції. Саме інтуїція допоможе цього дня у вирішенні Ваших фінансових справ.

Як привернути удачу в дзеркальну дату 08.08. 2019 року, особисте життя

В дзеркальну дату 08 серпня успіх і щастя будуть з тими, хто активно діє і не сидить на місці. Виконання бажання, щоб знайти свою другу половинку або мати щасливе сімейне життя, допоможе позитивний настрій.

Цього дня люди будуть дуже емоційно чутливими і відчують Ваші романтичні флюїди. Чудовий день для побачень, романтичних прогулянок. Всесвіт сприятиме флірту, освідченню в коханні, пропозиції руки і серця. Це допоможе Вам отримати бажане і мати найкращий можливий результат. Вірте в себе і підтримку Всесвіту.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст